FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

MYPRINT

save the date | ielūgumi | svinību plāns | ēdienkartes | galda kartes
A.Čaka iela 128, Rīga, LV-1012
+371 2630****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Darba laiks
P. 9-18 (pārtraukums 13-14)
O. 9-18 (pārtraukums 13-14)
T. 9-18 (pārtraukums 13-14)
C. 9-18 (pārtraukums 13-14)
P. 9-18 (pārtraukums 13-14)
S. -
Sv. -
A.Čaka iela 128, Rīga, LV-1012

+371 2630****Parādīt

Darba laiks
P. 9-18 (pārtraukums 13-14)
O. 9-18 (pārtraukums 13-14)
T. 9-18 (pārtraukums 13-14)
C. 9-18 (pārtraukums 13-14)
P. 9-18 (pārtraukums 13-14)
S. -
Sv. -
Pakalpojuma apraksts

MYPRINT

Mēs, MYPRINT, domājot par nebeidzamo kāzu sezonu un dedzīgo, bet mazliet sagurušo jauno pāri, esam sagatavojuši kāzu papīrlietu (un ne tikai) dizainus dažādās tematikās.

Pirmais solis ir notvert gaidāmo kāzu tematiku, gaisotni. Dažreiz to diktē izraudzītā vieta, kāds īpašs atslēgas vārds, (ne)sezonas zieds, pantonis vai vienkārši iekšēja sajūta. Ja gribas basām kājām, tad ielūgums nebūs glancētā aploksnē. Ja gribas ar karieti, tad patiks zeltīta kaligrāfija. Mūsu dizainu sērijas aptver ziedu un dabas tematiku, piedāvā askētisku dizainu vai klasisku un elegantu virzienu, ļauj izvēlēties raupju, dabisku noformējumu un, protams, personalizētu foto. Jūs varat izvēlēties īpašu fotogrāfiju un paši kļūt par savu kāzu noformējuma māksliniekiem. Kas ietilpst kāzu sērijā?

“Save the date” is the new black. Ja ejat līdzi laikam, tad zināt, ka viesi priecāsies, ja pasta balodis jau krietni savlaicīgi atnesīs zīmīti “Ieplāno datumu”. Tā jūs aiztaupīsiet liekus pārdzīvojumus par to, ka kādam no mīļajiem šajā dienā jau ieplānota ekskursija uz (x). Savukārt viesi varēs bez steigas sagatavoties ballei. Kleita, dāvana, tosts – tas ir nopietns mājasdarbs. Iecienītas kļuvušas pirmskāzu fotosesijas, kuru fotogrāfijas rotā vēstulīti “Ieplāno datumu”. Vai arī izvēlieties kartīti, kas pieskaņota gaidāmo kāzu tematikai.

Ielūgums – glīta un daudzsološa kartīte, kurā iesaiņot vērtīgo informāciju: Kur? Kad? Cikos? Un varbūt kādu skaistu Ziedoņa rindu. Starp citu, ielūgumam var pievienot arī karti ar detalizētu dienas plānu. Tā teikt, informēti viesi ir apmierināti viesi. Taču arī pārsteigumi nevienam nenāk par sliktu. Atliek izvēlēties dizainu. Eikalipta sērija ar ielūgumam piestiprinātu svaigu zariņu, zelts vai sudrabs ar smalku lenti pāri, klasisks dizains ar pamatīgu zīmoglakas spiedogu uz aploksnes. Papildiniet izraudzīto dizainu ar jūsu radošo pieskārienu. Ja janvārī ziedu salonos var iegādāties ceriņus, tad iespējams ir viss.

Ēdienkarte – atkarībā no iecerētā vakariņu plāna var izrādīties lieka, bet var būt tieši laikā. Arī tam var pieiet radoši. Var izvietot uz galdiem tematiski noformētas ēdienkartes, var izveidot lielu kanvu ar ēdienkarti visiem redzamā vietā. Šādi var novietot arī sēdvietu plānu. Jums no saviļņojuma apetīte var būt mazītiņa, bet teiksim skaidri un gaiši – viesi grib ēst. Un, jo ātrāk viņi atradīs savas vietas, jo drīzāk sāksies dejas. Jau atkal – paēduši viesi ir apmierināti viesi. Atliek vēl tikai it kā nieks, bet nepavisam ne nieks – galda karte. Pēdējais punkts uz i, kas bieži aizceļo uz viesu atmiņu lādīti.

Grozies kā gribi, kāzām gatavojoties, par kaut ko galva apsāpēsies. Lai tās nebūtu skaistās un atmiņā paliekošās papīrlietas, uzticiet šo darbiņu mums. Laipni lūgti MYPRINT kāzu sadaļā. Personalizēt ir pavisam vienkārši. Neaizmirstiet arī mūsu mīļās polo un memo kartītes, kuras veiksmīgi iekļausies svinību noformējumā, bet pēc kāzām izgatavojiet skaistāko fotogrāfiju albumu. Vēl kāda vērtīga ideja – izveidojiet kāzu viesu grāmatu ar viesu fotogrāfijām un brīvu vietu novēlējumam.

Mēs novēlam, lai šajā dienā sirds priekā salecas un tai seko vesela bezgalība kopīgas laimes. Rūgts, mīļie! 

Jūsu MYPRINT

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha