FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Liepupes muiža

kāzu svinību vieta Salacgrīvas novadā
Liepupes Muiža, Liepupe, Salacgrīvas novads, LV-4023
+371 27802801, +371 26382899
info@liepupesmuiza.lv
Viesu skaits: 78
Guļvietas: 24
Līdz Rīgai: 73 km
Pirts:
Šogad Liepupes muiža svin savu 262. dzimšanas dienu. Lepni tur kuras zili baltā podiņu krāsns, deg sveces, smaržo muižas krāsnī ceptā rupjmaize - Liepupes muižā atkal jūtama dzīvības elpa. Nelielajā viesnīcā atrodas 10 greznas istabiņas, restorāns, kur ikviens varēs nobaudīt Vidzemes lauku veltes, vīna pagrabs, kur īpašā gaisotnē baudīt vīnu, un no vasaras sezonas darbu uzsāks SPA, kur lauku klusumā gūt mieru prātā un ķermenī.

Šodien atjaunotajā Liepupes muižā ir atdzīvināta tās sākotnējā aura – restaurētas gan līdz mūsdienām saglabājušās barokālās divviru masīvās parādes durvis – vienas no senākajām šādu ēku ārdurvīm Latvijā, gan fasādes apdare, gan senās koka grīdas, gan apgleznotās podiņu krāsnis, gan griestu veidojumi, gan arī vienas no retajām baroka koka kāpnēm Latvijā.

Šai nelielajai Ziemeļvidzemes baroka pērlei ir sevišķa vēsturiskā un mākslinieciskā vērtība. Par Liepupes kungu mājas celšanas gadu uzskatāms 1751.gads. Arhitektūras šedevra iespējamais autors ir Rīgas mūrniekmeistars Johans Andreass Haberlands. Kungu mājas īpašnieki ir bijuši pazīstamā fon Meku un mazāk zināmā fon Zengeru dzimta. 2004. gada beigās laimīgas sagadīšanās rezultātā muižas liktenis iegūla rīdzinieces Egitas Lauskas  rokās un pēc astoņu gadu gara darba ir redzams rezultāts, kas iepriecina daudzus. Lai arī laika gaitā daudz cietusi, muižas ēkas kopējā kompozīcija ir ļoti labi saglabājusies. To ieraudzīs katrs, kurš atradīs laiku baudīt Liepupes muižas īpašo gaisotni. Vieta, kur lauku romantika, vienkāršība un vēsture sastopas ar izsmalcinātību un mūsdienu ērtībām... tāda ir Liepupes muiža šodien. Interjerā ir lieliski izdevies savienot vēsturiskās detaļas un mūsdienu komfortu. Var droši apgalvot, ka šādu vietu Latvijā nav daudz! Liepupes muiža ir vieta, kas ir jāredz!

Liepupes muižas komplekss sastāv no vairākām ēkām, līdz ar to mūsu viesi tiek izvietoti lielajā un mazajā ēkā. Kopā varam izmitināt līdz 70 personām.

Numuru cenas:

Standarta klases numurs – Eur 100
Superior klases numurs – Eur 120
Delux – Eur 140
Junior suite – Eur 160
Lux apartamenti – Eur 180

Brokastis iekļautas cenā.

Uz tikšanos Liepupes muižā - vietā, kur lauku romantika tiekas ar mūsdienīgu luksusu!

Rezervācijai: 27802801, www.liepupesmuiza.lv
Kartē