FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Restorāns Piramīda

Restorāns Piramīda

kāzu ceremonija un bankets pilsētas centrā ar skatu uz Esplanādes parku
Viesu skaits: 100
Restorāns "Piramīda" atrodas viesnīcā "Radisson Blu Rīdzene Hotel" un ir ideāla vieta kā izmeklētām vakariņām ar mīļoto cilvēku, tā arī plašām svinībām izsmalcinātā un elegantā atmosfērā. Baudot debešķīgos kulinārijas brīnumus, kāzu viesi būs patīkami pārsteigti par restorāna mierīgo, romantisko noskaņu un gleznaino skatu uz Esplanādes parku. Izmantojot jaunu pieeju ēdienu pagatavošanai, šefpavārs Artūrs Brucis radoši izceļ ēdiena galvenās nianses, tādejādi, radot jaunas, vēl nepieredzētas garšas kombinācijas.

"Radisson Blu Rīdzene Hotel" telpās iespējams rīkot ne tikai svinīgo banketu, bet arī pašu kāzu ceremoniju. Ja plānotas nelielas svinības – līdz divdesmit personām, iespējams izmantot viesnīcas ekskluzīvo piedāvājumu un noturēt kāzu ceremoniju uz viesnīcas jumta terases ar skatu uz Esplanādes parku. Svinības līdz 100 personām iespējams rīkot gan restorāna Piramīda iekštelpās, gan āra terasē siltajos vasaras mēnešos, taču, ja viesu skaits paredzēts lielāks, ideāls risinājums būs restorānam blakus esošā elegantā zāle "Kronvalds".  

Sviniet savas dzīves nozīmīgākos svētkus šajā Rīgas restorānā un ļaujiet mūsu augsti profesionālajai viesmīļu un pavāru komandai rūpēties par jūsu svinību norisi.
Kartē