FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

LVM tūrisma un atpūtas centrs “Ezernieki”

svini svētkus pie dabas!
"Ezernieki", Indrānu pagasts, Madonas novads, LV-4826
+371 2666****Parādīt , +371 2667****Parādīt Mājas lapa / Facebook
"Ezernieki", Indrānu pagasts, Madonas novads, LV-4826

+371 2666****Parādīt

+371 2667****Parādīt

Viesu skaits
80
Guļvietas
80
Līdz Rīgai
200 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

LVM tūrisma un atpūtas centrs “Ezernieki”

LVM tūrisma un atpūtas centrs “Ezernieki” atrodas skaistā meža ielokā, Salas ezera krastā, 200 km attālumā no Rīgas, 25 km no Madonas un 15 km - Lubānas.

“Ezernieku” piedāvājumā ietilpst trīs kompleksa ēkas un plaša 6 hektāru teritorija ar iekoptu zālāju. 80 viesu guļvietas izvietotas trīs ēkās kopā 18 labiekārtotos numuriņos. Viesus var izguldīt kā divvietīgā, tā sešvietīgā numuriņā. Viesu ērtībām pie visām ēkām ir bruģēti stāvlaukumi.

Svinību laikā ēkām piegulošā teritorija ir rezervēta tikai viesību dalībniekiem. Atpūtas centra teritorija var tikt izmantota kāzinieku radošajām idejām – plašā zālāja teritorija var kalpot papildus guļvietu vai svinību organizēšanai svētku teltīs, pieejama liela brīvdabas nojume ar garu galdu un soliem ēdināšanai līdz pat 100 personām, neliela estrāde, kur organizēt dejas ar skatu uz meža ezeru. Laulību ceremoniju iespējams organizēt gleznainā Salas ezera krastā vai gleznainā mežā. 

Svinībām pieejama arī iekštelpu zāle ar plašiem logiem lielisku skatu uz dabas ainavu. Telpa būs ērta svinībām līdz 80 viesiem. Papildus iespējams izmantot stiklotu kamīnzāli ar balkoniem klusākai noskaņai, tāpat rezervācijai pieejama saunas zona relaksācijai. Telpu dekorēšanu un ēdināšanu svinību organizētāji var uzticēt pašu izraudzītiem pakalpojuma sniedzējiem.

LVM tūrisma un atpūtas centrs “Ezernieki” būs lieliska vieta arī jaunā pāra fotosesijai – skaisti meža skati, iespēja baudīt meža ezera burvību no laivas, tuvumā esošais Lubāna ezers un Teirumnīku purva taka ar elpu aizraujošiem dabas skatiem.

Svini svētkus pie dabas – “Ezerniekos”!

Video

Ezernieki

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha