FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Viesu mājas Virgabaļi svētku šķūnis

svinību komplekss lauku vidē Cēsu pusē, gaumīgi apartamenti, ceremoniju vietas
"Virgabaļi", Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4101
+371 2659****Parādīt , +371 2910****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
"Virgabaļi", Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4101

+371 2659****Parādīt

+371 2910****Parādīt

Viesu skaits
90
Guļvietas
70
Līdz Rīgai
88 km
Pirts
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Viesu mājas Virgabaļi svētku šķūnis

Aicinām svinēt Jūsu īpašo dienu mūsu atjaunotajā svētku šķūnī Cēsu pusē, Āraišos līdz 90 personām!

Jau drīz šeit skanēs laimīgi smiekli, un zeme rībēs zem dejotāju kājām. Būs vasaras nakts, kad tumsa tā arī nemaz neiestājas, dziesmas šalks kopā ar vējiem ziedošās pļavās un ziedošos cilvēkos. Jūs svinēsiet viens otru, sevi un laiku. Jūti? Iekņudējās pakrūtē. Tā ir vasara un svētki, kas būs.

Tiekamies?

2022. gadā atjaunotā svinību zāle atrodas sena siena šķūņa otrajā stāvā, ar lielām durvīm – vārtiem, kas paver iespēju zālē iebraukt ar kādu īpašu transportu (motociklu, auto, zirgu utt.). Telpa aprīkota ar regulējamām gaismiņu virtenēm un dekorējamu centra gaismekli – ratu. Pieejams jaudīgs elektrības pieslēgums. Iekārtots ļoti mājīgs bārs/atpūtas telpa. Bārs aprīkots ar profesionālām iekārtām un aukstajiem plauktiem.

Šķūņa 1. stāva telpa ir izmantojama kā sagaidīšanas telpa uzkodām, šampanietim un atrakcijām, gaidot, ierodamies jauno pāri, kā arī labi kalpo kā telpa lietus gadījumā, vai vēsa telpa, kur patverties tveicē, kamēr viesi vēl netiek aicināti zālē pie galdiem.

Ēdināšanu nepiedāvājam, bet varam ieteikt lieliskus ēdinātājus tuvumā. Piedāvājam ar profesionālām iekārtām, kā arī ar plīti un ledusskapjiem aprīkotu virtuves telpu ēdiena pasniegšanai un servēšanai

Nakšņošanai piedāvājam mūsu viesumāju, pirts māju, kā arī kopējās viesu guļamistabas šķūnī. Kopējais skaits, ko varam izguldīt – 70 personām. Pieejami pirts un kubls, dīķi peldēšanai, grila vietas, laukumi sporta spēlēm un piepūšamajām atrakcijām, kā arī iespēja izmantot laivu.

Pieejama plaša apkārtne fotosesijai, kā arī laulību ceremonijai dabā.

Piedzīvo mirkļus un stāstus Virgabaļos!

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha