Agave / Stallis / Baltu zīmes
Mēs Jums piedāvājam svinības un atpūtu viesu namā Agave, vasaras mājā Stallis, kā arī izzinošu pastaigu Baltu zīmju dārzā.
Viesu nams Agave darbojas visu gadu un ir piemērots dažādu atpūtas pasākumu organizēšanai līdz 40 personām (kāzas, semināri, sporta spēles, banketi, korporatīvie pasākumi un atpūta ģimenei).
- Četri numuriņi - 16 vietas
- 100 m2 zāle (TV un mūzikas centrs) līdz 40 personām
- Labiekārtota virtuve - mājsaimniecības vajadzībām
- Pirts
- Apkurināma baļļa ar zemūdens masāžu
Lauku vasaras mājā Stallis (no maija līdz septembrim) dod unikālu iespēju izbaudīt nakšņošanu īstā autentiskā zirgu stallī, kur vēl nesen mitinājās zirgi. Nakšņošanai 18 vietas.
BALTU zīmju dārzs
Visi, kas vēlas, var individuāli vai kopā ar zīmju pazinēju pastaigāties Baltu zīmju dārzā un atrast savu īpašo zīmi. Baltu zīmes ir mūsu zemes senču mantojums, tās ir Dieva līnijas, kas satiekas ar cilvēkiem uz zemes.
Piedāvājam:
- pastaigu;
- zīmju izzināšanu;
- meditācijas;
- kāzu pieturvietu (īpaša programma);
- ģimenes svinības;
- radošās darbnīcas.
Kāzu svētku burvībai organizējam:
- Rituālu dzimtas sakņu stiprināšanai.
- Priekšnesumu mūzikas skaņās “Sirds mūzika”.
- Autentisku salaulāšanas mirkļu ceremoniju telpā vai dabā.
Atrodamies Vidzemē, Līgatnes novadā (7 km no Augšlīgatnes), skaistā, klusā, ainaviskā vietā (Gaujas nacionālā parka teritorijā) 62 km no Rīgas. No mūsu atpūtas vietas Sigulda atrodas 15 km attālumā, savukārt Cēsis 30 km un Valmiera ir 48 km attālumā.