FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Gravu šķūnis

pasākumu un kāzu svinību vieta
"Gravas", Medzes pagasts, Grobiņas novads
+371 26400431, +371 28680222 Facebook / Instagram
"Gravas", Medzes pagasts, Grobiņas novads

+371 26400431
+371 28680222

Viesu skaits
100
Guļvietas
60
Līdz Rīgai
219 km
Pakalpojuma apraksts

Gravu šķūnis

Gravu šķūnis ir pasākumu un kāzu vieta līdz 100 personām. Pavisam netālu no no jūras un Liepājas, ceļā no Grobiņas un Pāvilostu.

Piedāvājam guļvietas 60 personām gan mājā, gan klētī, pieejamas gan 5 atsevišķas istabas, gan divguļamie buduāri, gan kopīgās guļvietas vairākām personām. Jaunajam pārim piedāvājam ekskluzīvu jaunlaulāto numuriņu ar siena gultu.

Mums ir pieejami 8. gab. koka apaļie galdi, 80 gab. krēsli un stacionārās dekorācijas, tāpēc papildu dekorācijas būs nepieciešamas tikai pēc Jūsu īpašām velmēm.

Kā arī lapenīte ar lielu grilu, iespēju vārīt zupu uz ugunskura un atpūtas vieta ar palešu mēbelēm un siena baļļu krēsliem. Gravu mājā ir pieejama maizes krāsns, kurā var izcept gardu maizi, mēs piedāvājam arī maizes cepšanas aktivitāti 2h garumā.

Ja vēlaties izbaudīt skaistu lauku atmosfēru, šī vieta ir tieši piemērota Jums! Šķūnis ir ideāla vieta, lai svinētu kāzas vai citus Jūsu dzīves pasākumus! Visi, kuri precējušies šeit saka, ka bijis tā vērts braukt pat no otra Latvijas gala šīs vietas īpašās auras dēļ un neaizmirstamā saulrieta, kas šajā galā ir viens no skaistākajiem.

Gaidīsim Jūs pie mums Gravu šķūnī!

Ieskaties arī Gravu šķūnis youtube kanālā!

Video

Gravu šķūnis
Kāzas Gravu šķūnī

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha