FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bahnhofs hotel

kāzu un citu svinību vieta vēsturiski elegantā jūgendstila namā Alūksnē
Jāņkalna iela 51, Alūksne, LV-4301
+371 27459999 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Jāņkalna iela 51, Alūksne, LV-4301

+371 27459999

Viesu skaits
60
Guļvietas
40
Līdz Rīgai
200 km
Pakalpojuma apraksts

Bahnhofs hotel

Viesnīca Bahnhofs Hotel sākotnēji būvēta 1910.-1912. gadā pēc baroneses Helēnas fon Fītinghofas pasūtījuma. Aristokrātiskā ēka 100 gadu garumā pārdzīvojusi daudz un dažādu īpašu notikumu un, cauri laikiem ejot, savās sienās ir krājusi vēstures elpu, lai tagad atdzimtu savā jaunajā, senlaicīgi elegantajā veidolā.

Šajās ar gaumi un mīlestību renovētajās telpās ir iespējams rīkot dažāda veida pasākumus, seminārus, kāzas un jubilejas līdz 60 viesiem vienlaicīgi. Plašā foajē telpa ar kamīnu ir piemērota dejām, zālē ir pieejams arī projektors ar ekrānu un LED gaismas efektu prožektori.

Pirmajā stāvā ir izvietoti trīs plaši un gaumīgi Deluxe numuriņi, kuros ērti jutīsies ģimenes ar bērniem, kā arī Jaunais pāris. Arī otrajā stāvā ir vairākas ērtas dizaina istabiņas. Visi numuriņi ir aprīkoti ar TV, WiFi, dušas telpu, mīkstiem dvieļiem un nepieciešamajiem higiēnas piederumiem un kopumā šobrīd viesnīca var uzņemt 20 viesus. Vēl tikpat viesu ir iespējams izmitināt turpat blakus (300m attālu) esošajā, mums piederošajā mājīgajā viesnīcā “Jolanta”. No jūnija viesnīca “Bahnhofs Hotel” varēs piedāvāt arī papildus numuriņus, kas šobrīd vēl tiek renovēti.

Skaistajā banketu zālē tiek servēti apaļie galdi viesībām. Piedāvājam pieskaņotus mākslīgo ziedu dekorus gan galdiem, gan svinību telpām. Svētku mielastu Jūsu gaumē nodrošinās mūsu pieredzes bagātā šefpavāre, apspriežot ar Jums visas Jūsu vēlmes.

Mūsu piedāvājums Jums:

  • Banketu zāle 60 personām
  • Plašs foajē ar kamīnu - dejām vai relaksācijai atpūtas krēslos
  • Viesnīcas numuriņi elegantā stilā
  • Svētku mielasts ar vairāku kārtu ēdieniem pēc Jūsu gaumes
  • Trauku noma un servēšana
  • Kafijas galds
  • Dekori galdu un telpu rotāšanai
  • Apkalpošana un viesmīlība
  • Brokastu pasniegšana
  • Foto un video pakalpojumi

 
Mūsu uzņēmumam ir jau gandrīz 20 gadu pieredze galdu klāšanā un banketu apkalpošanā. Priecāsimies par iespēju jūsu atpūtas un svētku brīžus padarīt vēl tīkamākus. 

Laipni aicinām Jūs uz tikšanos klātienē. Labprāt izrādīsim Jums mūsu skaisto viesnīcu un viesību zāli, kā arī apspriedīsim visas Jūsu vēlmes un idejas, lai šī īpašā diena, kuru plānojat pavadīt pie mums, Jums paliktu vienmēr visskaistākajās atmiņās! 

Uz drīzu redzēšanos!

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha