FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vecupenieki

kāzu svinību vieta, atpūtas komplekss
Vecupenieki, Spuņciems, Babītes novads, LV-2105
+371 22344777
vecupenieki@gmail.com
Viesu skaits: 80
Guļvietas: 66
Līdz Rīgai: 31 km
Pie ūdens:
Pirts:

Divvientulība vai plašas svinības – tas viss ir iespējams pie mums atpūtas kompleksā Vecupenieki Spuņciemā, Babītes novadā. Atrodamies vien 15 minūšu braucienā no Jūrmalas. 20 minūtes līdz lidostai Rīga, TC Spice.

Esam atvērti un pieejami visu cauru gadu! Pie mums kopā varam izmitināt 66 viesus.

Ir pieejamas 3 divvietīgas kempinga mājas, ar kopēju tualeti un virtuvi. Katrai mājiņai papildus var pielikt 1 matraci. Mājiņās ir divvietīga gulta, galds, tējkanna, apģērbju statīvs, ledusskapis. Katrai mājiņai sava grila vieta. Mājiņas cena 30€ ar nakšņošanu. Kā arī viesu namā ir pieejami numuriņi ar ērtībām, viena numuriņa cena – 30€.

Pirts māja paredzēta līdz 20 viesiem. Pirmajā stāvā - duša, tualete, pirtiņa un neliela telpa svinībām. Otrajā stāvā ir pieejamas 10  istabas, kurās varam izmitināt 20 viesus. Blakus pirtij ir grila vieta, laipa uz upi un peldvieta. Piektdienas un sestdienas – 170€ viena nakts, laiks 16.00-12.00 nākamajā dienā. Pārējās dienas – 140€.

Viesu namā varam uzņemt līdz 80 viesiem, izmitināt 40 viesus. Ir pieejama plaša, gaiša zāle, aprīkota virtuve ar visu nepieciešamo, grila vieta, norobežota teritorija ar apstādījumiem no visas plašās teritorijas. Otrajā stāvā ir pieejamas 10 istabas ar dušu un tualeti katrā. Papildus ir 4 plašas telpas priekš matračiem. Izmaksas no 290€.

Visiem viesiem piedāvājam plašas atpūtas iespējas – peldvietu, laivot ar laivām, SUP dēļiem, katamarānu. Papildus ar laivām var iznomāt elektromotorus ar akumulatoriem, ja nav vēlme airēties. Atrodamies pie Spuņņupes, un no mums pa kreisi nepilnu 10 minūšu braucienā pa upi nokļūsiet Babītes ezerā, kas ir iecienīts arī makšķernieku vidū.

Sadarbojamies ar galdu klājējiem, vakara vadītāju-muzikanti un dekorētajiem.

Kartē