FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ārpus laika

unikāla kāzu ceremonijas un svinību vieta kupolmājā
“Kairosa”, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV–5015
+371 26543234 Mājas lapa / Facebook / Instagram
“Kairosa”, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV–5015

+371 26543234

Viesu skaits
100
Guļvietas
9
Līdz Rīgai
25 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Ārpus laika

Ārpus laika ir 4 ha mierpilnu sajūtu vieta mežā – 28 kilometrus no Rīgas centra, kur, nesteidzīgi, izbaudīt vienu no dzīves nozīmīgākajiem brīžiem. Dabā katrs augs un koks ir unikāls tā pat kā mīlestība, kas savedusi kopā laulājamos. Parka dīķis ir kā divas pusītes, kas zem romantiskā tiltiņa saplūst kopā.
 
Vietas nosaukums – Ārpus laika ietver tā galveno ideju – ļauties sajūtām, aizmirstot par laika esamību, izbaudot brīdi ārpus pašu pieņemtajiem rāmjiem. Šajā vidē iederēsies līgava gan ar basām kājām un pļavas ziedu vainagu galvā, gan rotājusies pērlēs, jo Ārpus laika ir unikāla vieta ar dizaina viesu namu kupolmājā, sakoptu parku un puķu dobēm mežā.
 
Kāzu svinētājiem piedāvājam kāzu svinēšanu siltajā gadalaikā līdz 100 viesiem ar 9 guļvietām pašiem tuvākajiem. Jūsu rīcībā būs:
 
LIELĀ TERASE
Lielo terasi viesi sauc par apgāzto laivu, vaļa vēderu vai baznīcu brīvā dabā, kur ~ 200m2 varēs svinēt līdz pat 100 viesiem. Tur būs iespēja brīnišķīgai ceremonijai jebkādos laika apstākļos.
 
MAZĀ LAPENE DĪĶĪ  UZ SALAS
Uz salas, unikālajā koka lapenē, kas izvietota parka vidū, fotogrāfam paveras neierobežotas iespējas iemūžināt svarīgo brīdi uz meža, pļavas vai lauka fona. Tur arī ir iespējams patverties lietus laikā, ērti izvietojot ap 40 krēsliem.
 
VIESU MĀJAS PIRMĀ STĀVA ZĀLE
Viesu nama pirmā stāva zālē ir iespējams uzņemt no 30 – 45 cilvēkiem banketā pie galdiem.
 
PARKA TERITORIJA
Ārpus laika parka teritorija ir 4 hektāri, kas ir sadalīti vairākās zonās  - svinēšanai, laiskai atpūtai, ugunskura kurināšanai un rituāliem, pastaigām mežā.
 
NAKŠŅOŠANAS IESPĒJAS
Viesu nama trijos dizaina numuros varēs nakšņot 9 personas.
 
BĒRNU PROGRAMMA MAZAJIEM VIESIEM
Lai vecāki varētu izbaudīt kāzu svinības, vakara nodarbes bērniem organizēs Ārpus laika animātors. Mēs priecāsimies arī par četrkājainiem svētku viesiem.
Ārpus laika piedāvā ēdināšanas pakalpojumus.
 
Visvairāk bildes no dažādiem kāzu svinību pasākumiem Ārpus laika skatiet mūsu mājaslapāFacebook un Instagram kontā.

Video

Ārpus laika (Beyond the time)

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha