FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ārpus laika

unikāla kāzu ceremonijas un svinību vieta kupolmājā
“Kairosa”, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV–5015
+371 26543234
Ilze.berzina@terasesmebeles.lv
Viesu skaits: 100
Guļvietas: 9
Līdz Rīgai: 25 km
Pie ūdens:
Ārpus laika ir 4 ha mierpilnu sajūtu vieta mežā – 28 kilometrus no Rīgas centra, kur, nesteidzīgi, izbaudīt vienu no dzīves nozīmīgākajiem brīžiem. Dabā katrs augs un koks ir unikāls tā pat kā mīlestība, kas savedusi kopā laulājamos. Parka dīķis ir kā divas pusītes, kas zem romantiskā tiltiņa saplūst kopā.
 
Vietas nosaukums – Ārpus laika ietver tā galveno ideju – ļauties sajūtām, aizmirstot par laika esamību, izbaudot brīdi ārpus pašu pieņemtajiem rāmjiem. Šajā vidē iederēsies līgava gan ar basām kājām un pļavas ziedu vainagu galvā, gan rotājusies pērlēs, jo Ārpus laika ir unikāla vieta ar dizaina viesu namu kupolmājā, sakoptu parku un puķu dobēm mežā.
 
Kāzu svinētājiem piedāvājam kāzu svinēšanu siltajā gadalaikā līdz 100 viesiem ar 9 guļvietām pašiem tuvākajiem. Jūsu rīcībā būs:
 
LIELĀ TERASE
Lielo terasi viesi sauc par apgāzto laivu, vaļa vēderu vai baznīcu brīvā dabā, kur ~ 200m2 varēs svinēt līdz pat 100 viesiem. Tur būs iespēja brīnišķīgai ceremonijai jebkādos laika apstākļos.
 
MAZĀ LAPENE DĪĶĪ  UZ SALAS
Uz salas, unikālajā koka lapenē, kas izvietota parka vidū, fotogrāfam paveras neierobežotas iespējas iemūžināt svarīgo brīdi uz meža, pļavas vai lauka fona. Tur arī ir iespējams patverties lietus laikā, ērti izvietojot ap 40 krēsliem.
 
VIESU MĀJAS PIRMĀ STĀVA ZĀLE
Viesu nama pirmā stāva zālē ir iespējams uzņemt no 30 – 45 cilvēkiem banketā pie galdiem.
 
PARKA TERITORIJA
Ārpus laika parka teritorija ir 4 hektāri, kas ir sadalīti vairākās zonās  - svinēšanai, laiskai atpūtai, ugunskura kurināšanai un rituāliem, pastaigām mežā.
 
NAKŠŅOŠANAS IESPĒJAS
Viesu nama trijos dizaina numuros varēs nakšņot 9 personas.
 
BĒRNU PROGRAMMA MAZAJIEM VIESIEM
Lai vecāki varētu izbaudīt kāzu svinības, vakara nodarbes bērniem organizēs Ārpus laika animātors. Mēs priecāsimies arī par četrkājainiem svētku viesiem.
Ārpus laika piedāvā ēdināšanas pakalpojumus.
 
Visvairāk bildes no dažādiem kāzu svinību pasākumiem Ārpus laika skatiet mūsu mājaslapāFacebook un Instagram kontā.
Video
  • Ārpus laika (Beyond the time)
  • Ārpus laika (Beyond the time)
Kartē