FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ungurkrogs

kāzu svinību vieta pie Ungura ezera
"Mazaiskrogs", Pārgaujas novads, Raiskuma pagasts, LV-4146
+371 25683121 Mājas lapa / Facebook
"Mazaiskrogs", Pārgaujas novads, Raiskuma pagasts, LV-4146

+371 25683121

Viesu skaits
100
Guļvietas
50
Līdz Rīgai
75 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Ungurkrogs

"UNGURKROGS" – PAR STIPRĀM SAKNĒM 

1887. gadā celtā ēka ir sākotnēji kalpojusi kā krogus māja. Gājusi caur dažādiem laika posmiem 90.gados tā beidzot nonāca atpakaļ dzimtas īpašumā un tika sakārtota pēc cilvēku un laika radītajiem postījumiem.

Tieši tādēļ “Ungurkrogs” ir “par stiprām saknēm” un 2019. gada vasarā tas piedzimst vēlreiz, kļūstot par publisku vietu un ir gatavs uzņemt viesus gan naktsmītnēs, gan viesību hallē dažādu privātu svinību radīšanai.

Šeit mājo neparasts miers un sirsnība, kas iemājos katrā, kurš ar labām domām pārkāps “Ungurkroga” durvju slieksnim.

VIESĪBU HALLE

Viesību halle, kas atrodas ēkas labajā pusē, ļauj uzņemt līdz 100 cilvēkiem, taču arī 50 vai mazāk cilvēku kompānija jutīsies gana ērti un mājīgi. 
Augstie griesti un masīvkoka brusas patiks dekorētājiem un piešķirs telpai papildus burvību un svinību sajūtu.

KULTŪRAS MANTOJUMS

Varam lepoties, ka "Ungurkroga" fasādei ir piešķirts kultūras pieminekļa statuss. 
Saudzējam un esam atbildīgi, lai šo Latvijas skaistumu varam nodot nākamajām paaudzēm. 

NAKTSMĪTNES

Ēkas 2. stāvā atrodas septiņi numuriņi ar 25 guļvietām. Vēl 2019. gada sezonā piedāvājam viesiem nakšņot labiekārtotās teltīs (www.zvanuteltis.lv), taču jau līdz 2020. gadam blakus galvenajai ēkai būs izbūvēta atsevišķa ēka ar 50 guļvietām mūsu ciemiņiem! 

AKTĪVĀ ATPŪTA

Pie paša "Ungurkroga" atrodas divi skaisti un zivīm bagāti dīķi, taču tikai 3 minūšu gājiena attālumā atrodas skaistais un brīnišķīgais Ungura ezers. Mūsu teritorija, tajā skaitā arī iekoptā pludmale Ungura ezera krastā, ļauj svētkus radīt pēc jebkura vēlmēm.

Iepriekš piesakot instruktoru ir iespējams izmantot mūsu “Windsurfing” buru dēļus. Vieglākiem pēcsvētku rītiem var izmantot novusa galdu, galda tenisu, basketbola grozu, badmintona raketes u.c. 

KUR ATRODAS VIESU NAMS “UNGURKROGS”?  

Tikai 75 km attālumā no Rīgas Cēsu-Straupes šosejas malā, 10 km attālumā no Cēsīm un tikai 200 metru attālumā no Ungura ezera! 

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha