FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Irbēni, family restaurant & hotel

kāzu svinības stiklotā terasē priežu meža ielokā
Irbēnu iela 1, Brīvkalni, Babītes novads, Babītes pagasts, LV-2107
+371 2701****Parādīt Facebook / Instagram
Irbēnu iela 1, Brīvkalni, Babītes novads, Babītes pagasts, LV-2107

+371 2701****Parādīt

Viesu skaits
200
Guļvietas
35
Līdz Rīgai
20 km
Pakalpojuma apraksts

Irbēni, family restaurant & hotel

Priežu meža ielokā, klusā nomalē starp straujo Rīgu un mierpilno Jūrmalu jau vairāk kā 20 gadus, soli pa solim veidots un ģimenes izlolots, atrodas atpūtas komplekss „Irbēni“.

Aicinām tik svarīgo dzīves notikumu svinēt mūsu iestiklotajā terasē ar pārdomātu dizainu un masīvkoka konstrukcijām. Terases iestiklotās sienas ir pilnībā atveramas, lai skaistā, vasarīgā dienā to pārņemtu aiz loga esošā priežu meža svaigais gaiss. Terase atrodas viesu nama pirmajā stāvā un ir savienota ar plašu svētku zāli, kur pie lielākām viesībām var organizēt dejas, uzkodu galdu, foto stūrīti vai citas aktivitātes.

ĒDINĀŠANA
Kopš 1998.gada uzņēmuma veiksmīgās izaugsmes pamatā ir gardi ēdieni, kad neliela miliču būdiņa Liepājas šosejas malā tika pārbūvēta par nelielu kafejnīcu. Šobrīd esam izauguši par restorānu ar modernu dizainu, gardu ēdiekarti un 12 profesionālu pavāru komandu, kas jūsu svētkos nodrošinās visgardākos ēdienus.

NAKŠŅOŠANA
Mēs lepojamies ar sava jaunuzceltā viesu nama “Irbēni” veiksmīgo darbību, ko atzinīgi ir novērtējuši mūsu klienti booking.com liekot Irbēniem vidējo atzīmi 8,8 no 10.
Trīspadsmit siltā un mūsdienīgā interjerā veidotos numuriņos varam ērti izguldīt 35 personas.

AKTĪVAJAI ATPŪTAI
Piepūšamās atrakcijas, mūsdienīgs bērnu laukums, skvoša laukums, galda tenisa laukums, go-karti, velosipēdi, x-box videospēļu konsoles - varbūt tieši kāda no šīm “Irbēnu” piedāvātajām atrakcijām būs piemērota, lai izklaidētu mazākus vai lielākus viesus.

SPA KOMPLEKSS
Neapstājamies attīstībā un raitiem soļiem ar Pierīgas partnerības un Lauku atbalsta dienesta sniegto atbalstu plānojam uz 2020.gada vasaras sezonu atklāt SPA kompeksu ar divām pirtīm, baseinu un džakuzi un atsevišķu atpūtas terasi.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha