FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Wellton Riverside SPA Hotel

Wellton Riverside SPA Hotel

superior klases četru zvaigžņu viesnīca Vecrīgā
11. Novembra krastmala 33, Rīga, LV-1050
+371 66777862
info.riverside@wellton.com
Viesu skaits: 120
Guļvietas: 400
Wellton Riverside SPA Hotel ir Superior klases četru zvaigžņu viesnīca Vecrīgā, kas tika atvērta 2018. gada novembrī.

Gluži kā četri tilti pār Daugavu, kas paveras skatam no viesnīcas logiem, Wellton Riverside Hotel savieno mūsdienīgo ar vēsturisko, atšķirīgas kultūras, valodas un cilvēkus.
 
KONFERENČU ZĀLE
Wellton Riverside SPA Hotel 8. stāvā atrodas plašas un pilnībā aprīkotas, modernas telpas konferenču, banketu, semināru un dažādu citu pasākumu rīkošanai līdz 120 personām.  No zāles paveras viens no labākajiem skatiem uz pilsētu.
 
Gluži kā magnēts, viesnīcas terase  pievilina foto un video mirkļu tīkotājus – tā ir ideāla vieta pilsētas panorāmas baudīšanai.
 
Viesiem pieejamas arī bagātīgās konferenču un banketu ēdināšanas iespējas jebkurai gaimei un kultūrai.
 
Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas arī nelielas telpas, kurās iespējams organizēt sanāksmes, darba intervijas, vai valdes sēdes līdz 12 personām. 

SPA CENTRS 
SPA Riverside ir vieta, kur relaksēties un atgūt spēkus pēc notikumiem piesātinātas dienas pilsētā. SPA kompleksā atrodas SPA termālā ūdens zona, kurā  viesiem pieejams peldbaseins, masāžas baseins, džakuzi vanna, aukstā ūdens kubuls, sauna, ciedru pirts, zāļu sauna un  turku tvaika pirts. SPA kompleksā atrodas arī masāžu kabineti, privātā SPA zona, kā arī alus rituālu istaba, kurā iespējams izbaudīt īstas alus vannas. Viesiem pieejama moderni aprīkota trenažieru zāle ar kardio un spēka trenažieriem.
 
VIESU NUMURI 
Viesnīcā ir 222 paaugstināta komforta numuri, kuru ērtības novērtēs gan tūristi, gan darījumu cilvēki. Visi viesu numuri ir labiekārtoti un aprīkoti ar visu nepieciešamo ērtai nakšņošanai. Pateicoties viesnīcas izdevīgajai atrašanās vietai,  no viesu numuru logiem iespējams baudīt neaizmirstamas Rīgas panorāmas.
 
SUŠI BĀRSAfter...” 
Kokteiļu un suši bārs AFTER... atrodas viesnīcas Wellton Riverside SPA Hotel 1. stāvā. Tā viesiem tiek piedāvāts plašs pamatēdienu, suši un kokteiļu klāsts, kas radīts, iedvesmojoties no tradicionālajām Eiropas un Āzijas virtuvju  garšu kombinācijām. Kokteiļu un suši bāra AFTER... personāls par jums gādās ikvienā tā apmeklējuma reizē, nodrošinot kvalitatīvu viesu apkalpošanu un gardu maltīti. 
 
CIGĀRU ISTABA
Viesīcā ir atsevišķa telpa, kas  īpaši piemērota cigāru mīļotājiem – šeit varēsiet baudīt nesteidzīgas sarunas ar draugiem vai darījumu partneriem. 
 
GREEN ROOM 
Viesnīcas oriģinālais brokastu koncepts piedāvā  ne tikai bagātīgas bufetes tipa brokastis, bet arī iespēju viesiem pasūtīt brokastīs svaigi gatavotu omleti, putru, vai pankūkas, kas gatavotas viesu acu priekšā.
Kartē