FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Restorāns Zoltners

vieta ar atmosfēru
Zoltners, Kroņauce, Tērvetes pagasts, Latvija, LV-3730
+371 27331108 Mājas lapa / Facebook
Zoltners, Kroņauce, Tērvetes pagasts, Latvija, LV-3730

+371 27331108

Viesu skaits
50
Guļvietas
24
Līdz Rīgai
80 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Restorāns Zoltners

Lielisks restorāns, lauku miera piesātināta viesnīca, pasākumu zāles ar skaistu skatu uz vienmēr mainīgo dabu un oriģināla alus darītava teiksmainākajā Zemgales novadā Tērvetē.

Zoltners ir vieta, kur laika plūdums kļūst nebūtisks. Miers un atmosfēra, ko veido apkārtnes lauku ainava un pārdomātā arhitektūra ir izcila vide, kurā aizmirst pilsētas rūpes un steigu. Zoltners komanda atbildīgi veido vietu, kurā valda patiesas vērtības un pamatīgums. Vai tā ir maltīte, glāze pašu brūvēta alus, naktsmājas vai pastaiga baudot ainavu, – mēs tiecamies uz izcilību katrā detaļā, lai ikviena mūsu tikšanās ir notikums.

Zoltners atmosfēra ir baudāma ne vien vienatnē vai šaurā lokā, bet arī plašākā pasākumā kopā ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. 

Zoltnera Kamīnzāle būs izcila vide mājīgiem ģimenes svētkiem, lietišķām pusdienām vai radošām darba sapulcēm. Savukārt Lielā zāle ļauj pulcēt pat 50 cilvēku, kļūstot par vietu koncertiem, mākslas pasākumiem, konferencēm un kāzām.

Pasākumiem ar lielo burtu.
Kāzas vai citas svinības – mēs zinām, kā palīdzēt radīt neaizmirstamu Notikumu.

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha