FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Koncertzāle

Koncertzāle "Valmiera"

vieta svinībām un pasākumiem
L.Paegles iela 10 (koncertzāle), Valmiera, LV-4201
+371 29324319
aiga@koncertzalevalmiera.lv
Viesu skaits: 180
Līdz Rīgai: 108 km

Valmieras klusajā centrā, Vecpuišu parka ielokā, atrodas autentiski atjaunota parka paviljona ēka – koncertzāle Valmiera. Kopš 2016.gada tajā atrodas koncertzāle Valmiera un restorāns Vecpuisis. Ēka un apkārt esošais parks ir ar vairāk nekā 100 gadu ilgu un aizraujošu vēsturi, kas telpām sniedz īpašu auru. Tajā pašā laikā lepojamies ar mūsdienīgi iekārtotu interjeru un koncertzāli, kurā var baudīt ne tikai koncertus, bet rīkot kāzas, korporatīvos pasākumus, seminārus un uzņēmumu balles.

Šobrīd parka ēka ir guvusi jaunu dvesmu, un atkal tajā mājo mākslas elpa. Vieta ir īpaši piemērota kāzu un jubileju svinībām. Uz lielo zāli paveras skats no romantiska balkoniņa, kas nodēvēts par Džuljetas balkonu. Lielā zāle aprīkota ar vienu no labākajām skaņu un gaismas sistēmām Latvijā. Brīnišķīga deju grīda, akustika, telpas, kurās mijas mūsdienīgais ar vēsturisko, padarīs jūsu kāzu svinības par neaizmirstamu piedzīvojumu!

Par gardu maltīti jūsu svētku svinībās parūpēsies mūsu restorāns Vecpuisis, kurā iespējams nobaudīt latviskus ēdienus mūsdienīgā interpretācijā. Lieliskas kūkas un precīzi pagatavota augstākās kvalitātes kafija. Svinīgajā pasākumu zālē pie galdiem servēsim maltīti līdz pat 180 viesiem. Turklāt svētku galdu klājam arī ārpus savām telpām – laimīgā pāra izvēlētā vietā.

Koncertzāles ēkā atrodas arī skaista semināru zāle, ko papildina eleganti iekārtota apspriežu telpa. Tajā ērti uzturēties līdz pat 60 cilvēkiem. Koncertzāles semināru telpa aprīkota ar skaņu sistēmu, bezvadu projektoru un to iespējams izmantot kā uzņēmumu pasākumiem, tā arī nelielām un mājīgām svinībām kolēģu, kā arī draugu un tuvinieku lokā.

Sadarbojamies ar uzticamiem profesionāļiem, kas jūsu kāzu dienā parūpēsies par ziediem, mūziku, nodrošinās radošu vidi bērniem.

Vairāk informācija par mums: koncertzāles Valmiera mājaslapā un restorāna Vecpuisis mājaslapā.

Kartē