FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Padures muiža

īpaša kāzu svinību vieta
“Pils”, Padure, Padures pagasts, Kuldīgas novads LV-3321
+371 29640028
info@paduremanor.com
Viesu skaits: 100
Līdz Rīgai: 168 km

Pakāpeniski atjaunojoties, Padures muiža piedāvā vietu kāzu svinībām, kuras jūs un jūsu viesi nekad neaizmirsīsiet. Muižā ir saglabātas visas vēsturiskās detaļas, bet, tā kā restaurācija vēl nav notikusi, tad svinībām un pasākumiem šajā vietā ir īpašs šarms. Kā arī iespēja izdekorēt visu pilnīgi pēc savām vēlmēm.

No muižas dārza terases paveras skats uz 2 hektārus lielo parku, kurš ir pilnīgi noslēgts no apkārtnes. Parka liepu aleja, kā arī blakus muižai esošais iekārtais gājēju tilts, ir ideāla vieta fotosesijai, kā arī dažādām kāzu tradīcijām.

Visu nepieciešamo kāzu aprīkojumu un dekorācijas nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt paši atbilstoši klientu vēlmēm. Tāpat varam noorganizēt ēdināšanu no labākajiem Kuldīgas restorāniem un pavāriem.

Kopumā muižas zāles kompakti var uzņemt līdz 100 cilvēkiem. Ja patīk svinības svaigā gaisā, tad viesu skaits var būt daudz lielāks. Muižas parka pusē ir liela nora, kurā uz muižas fona var iekārtot skaistas teltis un, pienākot tumsai, baudīt vasaras vakaru smaržas un laternu gaismu spēli.

Romantiskākiem kāzu viesiem varam piedāvāt nakšņošanu muižas parkā teltīs vai mansarda stāva istabās, kurās ir tikai sveču gaisma. Tomēr blakus, tikai 6 kilometru attālumā, ir Kuldīga, uz kuru var doties pārnakšņot.

Kartē