FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kapitāls Networks

telpas dažādu pasākumu rīkošanai
Pētersalas biznesa centrs, Rūpniecības iela 54, Rīga, LV-1045
+371 27267222
kapitals@kapitals.lv
Viesu skaits: 160

Kapitāls Networks piedāvā gaišas un plašas telpas dažādu pasākumu rīkošanai ar ietilpību no 60 līdz 160 personām. Zāle (210m2) atrodas Pētersalas biznesa centrā netālu no Skanstes ielas, starp Pētersalas un Rūpniecības ielu, pašā Ganību dambja sākumā. Pētersalas biznesa centrs atrodas Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijā un ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

Kapitāls Networks telpas lieliski pielāgojas kāzu svinībām, zolīdām svinībām, pieņemšanām, foto sesijām, prezentācijām, konferencēm, kā arī koncertiem. Jūsu pasākuma unikalitātei telpās ir izbūvētas divas nelielas skatuves, kuras pēc nepieciešamības var izmantot, novietojot foto sienu, demonstrēt priekšnesumu u.c. aktivitāšu organizēšanai.

Ir iespēja regulēt krāsainu apgaismojumu un kāpņu izgaismošanu, lai sagādātu īpašu atmosfēru jau ienākot pasākuma telpās. Savukārt atsevišķi nodalāmā telpa pie zāles ir piemērota kafijas vai pusdienu paužu organizēšanai jeb atpūtas zonas iekārtošanai pasākumā. Mūsu speciālisti ieteiks jums labākos risinājumus gan mazu darba grupu pasākumu, gan lielu pasākumu ērtu norisi, balstoties uz savu pieredzi pasākumu organizēšanā, piedāvājot augstākās kvalitātes servisu.

Telpu nomas maksa:
Stundā (min. 4 stundas) – 70 eur*
Dienā (max. 8 stundas) – 340 eur*
Telpu iekārtošana pirms/pēc pasākuma – 45 eur/stundā*
*Cena norādīta bez PVN. 

Sazinies ar mums un brauc ciemos!


Kartē