FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Dikļu pils

Dikļu pils

izcila vieta kāzām
Dikļi, Dikļu pagasts, Kocēnu novads, LV-4223
+371 64207480
+371 26515445
pils@diklupils.lv
Viesu skaits: 300
Guļvietas: 130
Līdz Rīgai: 100 km
Pie ūdens:

…es ņemu tevi par savu…

Šie īpašie vārdi izgaismo divu cilvēku kopīgo ceļu daudzu gadu garumā. Un vieta, kur tie izskanējuši, kļūst par dzīves skaistāko atmiņu svētvietu. Ceremonija pils dārzā sirmu koku paēnā, garšās niansēts kāzu mielasts kādā no pils greznajām zālēm ar vēsturisku interjeru, un nakšņošana Līgavas istabā, kuru esam izveidojuši baltām rokoko stila mēbelēm un burbuļvannu. Mēs parūpēsimies par jūsu īpašo notikumu, rūpīgi savienojot daudzas mazas detaļas neaizmirstamā koptēlā.

Svinībām jāpaliek jūsu un jūsu viesu atmiņās kā brīnišķam emocionālam piedzīvojumam. Mūsu viesmīlības profesionāļi individuāli parūpēsies gan par jūsu svinību veiksmīgu sagatavošanu, gan izcilu norisi. Naktsmājas viesiem piedāvājam mūsu elegantajās, individuāli iekārtotajās viesnīcas istabās.

Dikļu muižas kungu mājā iekārtotā izsmalcinātā četru zvaigžņu superior klases viesnīca piedāvā 29 viesu istabas, kuras ir bagātīgi iekārtotas ar 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma mēbelēm, grezniem kamīniem un krāsnīm, skaistiem aizkariem un satīna palagiem. Īpašā pils atmosfēra un gādīgais personāls palutinās ikvienu.

Pilī pieejami – 2 suite, 3 junior suite, 10 superior, 5 standarta, 3 ģimenes un 2 economy klases numuri. Atjaunotajā Dikļu pils Klētī iekārtotas 13 mājīgas divvietīgās economy klases istabas. Kopā svinībās varam izguldīt līdz 130 viesiem.

Kartē