FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Melngalvju nams

cēla un prestiža vieta Jūsu īpašajam notikumam
SIA "Rīgas nami”, Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050
+371 67043678 Mājas lapa / Facebook / Instagram
SIA "Rīgas nami”, Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050

+371 67043678

Pakalpojuma apraksts

Melngalvju nams

Saki savu JĀ Melngalvju namā!

Ko no kāzām sagaida jaunlaulātie un viņu viesi? Patiesas, iedvesmojošas emocijas un neizdzēšamas atmiņas, kas vēl ilgi atgādinās par vienu no dzīves vissvarīgākajiem notikumiem! To visu un vēl daudz vairāk spēj nodrošināt Melngalvju nams – viena no krāšņākajām kāzu norises vietām Rīgā, kas jau gandrīz 700 gadus priecē un sajūsmina rīdziniekus un pilsētas viesus!

Piedāvājumā:

  • Lībekas zāle laulību ceremonijai 80 līdz 100 viesiem.
  • Svētku zāle laulību ceremonijai un/vai kāzu svinībām līdz 250 viesiem.
  • Svinīga kāzu fotosesija ar savu fotogrāfu 85 EUR/stundā.
     

Sadarbojoties ar labākajiem nozares profesionāļiem, varam nodrošināt izcilas kāzu svinības. Svētku vakariņas pie apaļajiem galdiem, restorānu pakalpojumi, skatuve, aizraujoša vakara programma, un viss nams tikai jums! Melngalvju nama Svētku zāle jau izsenis ir slavēta kā labākā deju grīda Rīgā, tādēļ šeit ir lieliski dejot līdz rīta gaismai un uz plašās terases vērot, kā pāri Vecrīgas torņiem dziest zvaigznes un dienu lēni sveic saule!

Piedāvājam aizraujošas ekskursijas gida pavadībā, kurš ģērbies vēsturiskajā tērpā. Viesiem būs iespēja iepazīt ne vien greznās zāles, bet arī Vēsturiskos kabinetus un Viduslaiku pagrabus. Mūsu īpašais piedāvājums – Melnā mora ceļojums vedīs aizraujošā piedzīvojumā cauri Melngalvju namam, ļaujot izzināt leģendām apvīto Melngalvju brālības stāstu. Godājot Melngalvju tradīcijas, ikviens “ceļotājs” tiks aicināts nobaudīt glāzi upeņu balzama un īpaši piemeklētu gardu trifeli.

Aizvien biežāk kāzu viesu vidū ir ne vien Latvijas iedzīvotāji, bet arī viesi no ārvalstīm, un katrs priecāsies iepazīt vienu no Rīgas greznākajiem namiem. Nodrošināsim stāstījumu latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā.

Viesu ekskursijas pa namu iespējams organizēt paralēli jaunā pāra fotosesijai, kā arī pēc laulību ceremonijas, kamēr jaunais pāris dodas savās īpašās dienas gaitās.

Video

Melngalvju nams

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha