FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

MBM

MBM

lauku tūrisma un atpūtas parks
"Mežmaļi 3", Valle, Valles pagasts, Vecumnieku novads, LV-5106
+371 29174814
diviem2x2@gmail.com
Viesu skaits: 600
Guļvietas: 65
Līdz Rīgai: 70 km
Pie ūdens:
Pirts:

Viesu nama MBM septiņās guļbūves mājiņās ir 19 atsevišķi numuriņi ar dažādu vietu skaitu. Pirts augšā (galvenajā viesu nama ēkā) ir izvietots divvietīgs numurs jaunlaulātajiem un vēl divi citi numuriņi.

Katras guļbūves mājiņas pirmajā stāvā ir ierīkota virtuvīte ar tējkannu, ledusskapi un mikroviļņu krāsni. Viesu rīcībā ir arī pirts ēkas pirmajā stāvā ierīkotā virtuve ar elektrisko plīti, mikroviļņu krāsni, tējkannu un ledusskapi. Trauki piedāvājumā neietilpst.

Plašajā kompleksa teritorijā svīnības varam sarīkot līdz pat 600 viesiem. Guļbūves mājiņās un pirts augšā esošajos mājīgajos numuriņos varam piedāvāt 65 guļvietas, un telšu vietu skaits ir neierobežots.  

Ēdināšanā un galda klāšanā sadarbojamies ar vairākiem ēdināšanas uzņēmumiem, kas pasākumos nodrošina pilnu galda klājumu, ēdināšanas pakalpojumus un nepieciešamības gadījumā arī viesu apkalpošanu. Praktiski visi ēdieni tiek gatavoti no vietējās saimniecībās audzētiem un ražotiem dabīgiem un veselīgiem produktiem. 

Grilēšanas iespējas ir gan pie mājiņām, gan pie pirts un ūdenskrātuves krastos. Grilēšanas izmaksas ir iekļautas pakalpojuma cenā. Viesiem ir pieejama arī kūpinātava, kur var kūpināt zivis vai kādus citus pārtikas produktus (gaļu, sieru, dārzeņus).

Viesu ērtībām kompleksā ir volejbola un basketbola laukums, viesi var spēlēt lauku futbolu, un bērniem ir izveidots speciāls spēļu laukums ar slidkalniņu, šūpolēm un smilšu kasti. Valles ūdenskrātuvē ir pieejamas arī makšķerēšanas iespējas, bet par šo pakalpojumu ir jāvienojas atsevišķi. 

Ja jūsu pasākumā nepieciešama apskaņošana un/vai muzikālais noformējums, mēs sadarbojamies ar DJ apvienību „IMI-3”. Iespējama karaoke un diskotēka. Pasākumos spēlē arī grupa „Māris” no Baldones.

IZMAKSAS

Visa kompleksa īre (bez makšķerēšanas, par ko jāvienojas atsevišķi) – 700.00 EUR diennaktī.

Cenā ietilpst:

 • septiņas guļbūves mājiņas, kurās ir 16 viesu numuriņi;
 • pirts;
 • banketu zāle;
 • pirtsaugša ar 3 numuriņiem;
 • āra lapene;
 • grilēšanas iespējas;
 • bērnu spēļu laukums;
 • sporta laukumi;
 • plaša autostāvvieta.
   

Par ēdināšanu, galda klāšanu, papildus nojumēm un citām aktivitātēm cena pēc vienošanās.

Tuvākajā apkārtnē ir tādi apskates objekti kā Aktieru Amtmaņu muzejs, Kurmenes katoļu baznīca un muižas parks, Sutru piramīda un šūnakmens apstrādes darbnīca, Brīvdabas muzejs Ausekļu dzirnavas, Bārbeles sēravots, Bārbeles luterāņu baznīca. Pie Kurmenes (apmēram 10-12 km attālumā no svinību kompleksa MBM) ir Mēmeles upe ar vairākām laivu nomām, kas piedāvā izbraucienus pa Mēmeli ar kanoe laivām.

Esat laipni gaidīti!

Kartē