FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Rija Bauska Hotel

Rija Bauska Hotel

lieliska vieta krāšņām kāzu svinībām
Viesu skaits: 142
Guļvietas: 142
Līdz Rīgai: 68 km

Rija Bauska Hotel (agrāk Rixwell Bauska Hotel) atrodas Bauskas pilsētas centrālajā daļā starp divām upēm – Mūsu un Mēmeli, – kurām saplūstot, izveidojas Lielupe. 

Izvēloties mūsu vienīcu par savu kāzu norises vietu, jūs iegūsiet vairākas priekšrocības – mūsu kompetentais un laipnais apkalpošanas personāls palīdzēs organizēt jūsu īpašajam dzīves notikumam pilna servisa apkalpošanu, pēc vajadzības palīdzēs nodrošināt nepieciešamo papildus aprīkojumu, kā arī parūpēsies, lai svinību telpas būtu aprīkotās atbilstoši jūsu prasībām.

Laulātā pāra un viesu ērtībām Rija Bauska Hotel piedāvā ēdināšanas un izmitināšanas pakalpojumus. Viesnīcā ir 78 mājīgi un omulīgi numuri. Pēc svinībām kopā ar viesiem varēsiet apskatīt skaisto Bauskas apkārtni un Bauskas pili, kura atrodas netālu no viesnīcas.

Rija Bauska Hotel piedāvā dažādas svinību zāles, kas ir aprīkotas ar gaisa ventilācijas sistēmu. Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas viesu uzņemšanas telpas, banketu un semināru telpa, bārs-restorāns Mūza, kur varēsiet rīkot saviesīgas un krāšņas kāzu svinības. Svinību zāles ir ar dažādu platību un ietilpību atkarībā no jūsu velmēm un vajadzībām. Jūsu svinībām ir pieejamas telpas, kas paredzētas:

  • līdz 20 personām (33 m2); 
  • līdz 35 personām (40 m2);
  • līdz 60 personām (97 m2).


Telpās ir dabiskais apgaismojums un bezvadu interneta pieslēgums. Viesnīcas priekšpusē ir izveidota liela autostāvvieta, kura nodrošina auto novietošanu viesnīcas apmeklētājiem.

"Rija Bauska Hotel" ir vieta, kur kāzu svinību organizēšanai ir īpaša pieeja!

Kartē