FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Šlokenbekas muiža

kāzu svinību vieta pie Tukuma
Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads, LV - 3148
+371 29904147, +371 25155225 Mājas lapa / Twitter / Facebook
Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads, LV - 3148

+371 29904147
+371 25155225

Guļvietas
60
Līdz Rīgai
65 km
Pakalpojuma apraksts

Šlokenbekas muiža

Kāzu svinības Šlokenbekas muižā

Šlokenbekas muiža ir ekskluzīva vieta jaunlaulātajiem! Svēteļa svētība, muižas senatnīgums, gleznainais pagalms un īpašā aura ir tas, kas nepieciešams mūža skaistākajai dienai un jaunās ģimenes pamatu likšanai!

Svinību vieta dažādām gaumēm un viesu skaitam

Muižā ir četras dažādas svinību telpas. Divas no telpām ir vairāk kā četrsimt gadu senās velvju zāles ar savu īpašo auru un izskatu.

Muižas lielā zāle ir plaša un gaiša telpa, kas aprīkota ar profesionālu gaismas un skaņas aparatūru, skatuvi un plašām telpām māksliniekiem un mūziķiem.

Mazā muižas zāle ir gaiša, silta un omulīga telpa nelielam viesu skaitam. 

Par gardiem kāzu mielastiem pēc jūsu vēlmēm parūpēsies mūsu uzticamie sadarbības partneri. 

Viesu labsajūtai pēc pasākuma, piedāvājam labiekārtotus numuriņus renovētajā muižas viesnīcā. Visiem jaunlaulātajiem, kas savu pirmo kāzu nakti pavada muižas viesnīcā – garantēta svēteļa svētība!

Viesnīcā ir 60 gultasvietas.

Mičošana latviskās tradīcijās kopā ar folkloras kopu „Milzkalnieki”

Papildus piedāvājumi:

Romantiskas gaisotnes radīšanai piedāvājam florista pakalpojumus, pagalma noformēšanu ar lāpām, senās dejas grupas priekšnesumus un sadejošanos ar viesiem. Ir iespēja iznomāt retro auto vai zirga pajūgu. 
Pagalmā ir ugunskura vieta un šūpoles. Viesiem pieejamas senās koka spēles.

Laulību ceremonija muižas pagalmā vai mazajā zālē

Vairāk kā piecus gadsimtus senā muiža ar savu īpašo auru, gleznaino pagalmu un noslēgto teritoriju ir īstā vieta, kur teikt „jā” vārdu un dot zvērestu stiprai, uzticīgai mīlestībai un kopīgam dzīves ceļam... 

Izklaides iespējas jaunlaulātajiem un viņu viesiem

  • Kāzu ekskursija „Ceļa zīmes un norādes jaunlaulātiem...”
     

Ekskursija ar atraktīviem uzdevumiem un līdzdarbošanos jaunlaulātajiem un viņu viesiem. Ilgums apm.1,5 h

Reiz bija divi gājēji un divi ceļi, kas kādā brīdī savijās un divas sirdis vienojās... tie solījās viens otram un mijās gredzeniem, nu viens tiem ceļš un mērķis viens... tiek šķetināts jauns pavediens un dzīves priekšā lielceļš tīrs...

Šai baltajā un emocijām bagātajā dienā Šlokenbekas muižas saime ar savu atraktīvo un piesātināto kāzu piedāvājumu ļaus mazliet ieskatīties aiz nākotnes plīvura, un koķetīgā veidā, lasīt savas jaunās dzīves ceļa zīmes un norādes, lai kopīgais dzīves ceļš būtu tik pat stabils un pamatīgs kā muižas senie akmens mūri.

  • Kāzu ceļojums ar folkloras kopu „ Milzkalnieki”.
     

Jaunlaulātie un kāzu viesi tiks iepazīstināti ar senām senču paražām. Būs rotaļas, danči, kā arī uguns un ūdens rituāli muižas maģiskajā pagrabā laimīgai kopdzīvei.

  • Romantiska pieturvieta „Un brīdi laiks apstājas... tas pieder tikai Tev un man”
     

Ekskursija jaunlaulātajiem un viņu tuvākajiem. Ilgums apm.1h

Kad ir dots „jā”’ vārds kopīgai dzīvei un zvērests ieskauts zelta gredzenos..., kad pirmais satraukums ir pierimis, tad gribas mirkli pirms svinībām vēl pabūt divatā - ieskatīties mīļotā acīs, ieklausīties otra satrauktajos sirdspukstos, iečukstēt ausī mīļvārdiņus..
Ja vēlies izjust šo mirkli, tad piestāj Šlokenbekas muižā un baudi muižas saimes sarūpēto, īpašo romantisko piedāvājumu!

Atpūtas vieta skaistiem fotomirkļiem, kāzu valsim un šampanieša glāzei

Muižas pagalms ir klusa un romantiska vieta netraucētai kāzu fotosesijai.

Muižas zālē ir iespējas izdejot pirmo valsi pie pašu sarūpētas mūzikas vai izvēloties mūsu piedāvāto dzīvo mūziku, kur ar liegu mūzikas pavadījumu akordeona, vijoles un klavieru skaņās jūs iepriecinās salona mūziķu trio.

Un, protams, baudīt dzirkstošo šampanieti no mūsu uzklātā šampanieša galda muižas iekštelpās vai pagalmā.

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha