FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Betsaida

Betsaida

romantiska svinību vieta Vecrīgā
Jauniela 14a (Doma laukums), Rīga, LV-1050
+371 28328080
+371 29226484
kazasbetsaida@gmail.com
Viesu skaits: 40

Nošķirti no trokšņainās Vecrīgas burzmas, tai pat laikā pašā Doma laukumā savu mājvietu ir atradusi svinību vieta BETSAIDA. Skaistas, antīka interjera telpas ar romantisku iekšpagalmu būt patiesi piemērotas nelielu, ģimenisku kāzu rīkošanai, kā arī sirsnīgām dzimšanas dienas, kāzu jubileju svinībām un radošiem korporatīvajiem pasākumiem.

Telpu nomas cenā ietilpst: svinību zāles un palīgtelpu noma, mūzikas aparatūra, galdi un krēsli 40 pers., citas mēbeles un telpu dekori. Papildus nodrošinām (ja nepieciešams) arī kāzu banketus par patiesi izdevīgām ēdienkaršu cenām. Par visiem izcenojumiem lūgums interesēties individuāli.

Papildu serviss, lai atvieglotu pasākuma organizēšanas procesu: interjera vizuālā noformēšana un telpu dekorēšana pēc individuālas vienošanās ar klientu, florista pakalpojumi, kā arī foto un video operatora pakalpojumi.

Mūsu pastāvēšanas trīs gadu laikā esam ievērojuši, ka BETSAIDA ir īpaši piemērota tieši mazu kāzu rīkošanai ar viesu skaitu līdz 30 personām ar limitētu svinību ilgumu (svinību beigas paredzētas pēc pusnakts). Mūsu lokācijas dēļ viesiem nakts laikā ir ērti nokļūt mājās; kā arī gadījumos, kad daļa svinību viesi ir no ārvalstīm, kā papildus ērtība ir apkārt esošās viesnīcas un apartamenti.

Būsim priecīgi tikties klātienē!

Kartē