FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Two Wheels

Two Wheels

romantiska nakšņošana un mājīga vieta svinībām
Baložu iela 12, Rīga, LV-1048
+371 25605616
info@2w.lv
Viesu skaits: 30
Guļvietas: 30
TwoWheels ir neliela, mājīga viesnīca klusā un zaļā Rīgas apkaimē – Āgenskalnā. Viesnīca iekārtota vairāk nekā 100 gadu vecā, pilnībā atjaunotā koka namā. Tās interjerā esam saglabājuši mājīgo un vēsturisko koka namiņa atmosfēru, savienojot to ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.
 
Piedāvājam 10 komfortablus un labiekārtotus numurus, kopumā nodrošinot nakšņošanas iespējas līdz 30 personām. Īpaši lepojamies ar mūsu Jaunlaulāto numuru, kas ieturēts austrumnieciskās noskaņās. 
 
Viesnīcā iekārtotais krodziņš piedāvā mājīgu vietu Jūsu svinībām. Iekštelpās iespējams organizēt ballīti līdz 30 personām, bet plašākam pasākumam vasaras sezonā, piedāvājam kādu no mūsu romantiskajām terasēm ābeļdārzā vai uz jumta, kā arī iekšpagalmu ar nojumi. Krodziņa šefpavārs labprāt parūpēsies par Jūsu svinību mielastu un brīnumgardu kūku!
 
Īpaši esam padomājuši par jaunlaulāto atpūtu, piedāvājot romantisku nakšņošanu dzīves skaistākajā naktī. Piedāvājumā ietilpst romantiska atmosfēra numuriņā, augļu plate un dzirkstošais vīns. Modināsim jaunlaulātos ar brokastīm gultā un nodrošināsim vēlo izrakstīšanos.
 
TwoWheels – tā ir mājvieta ceļotājiem, romantiķiem un visiem, kas mīl izbaudīt īpašu atmosfēru.
Kartē