FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Smuku muiža

pārsteidzoši skaista vieta dižciltīgām laulībām
"Smukas", Remtes pagasts, Brocēnu novads, LV-3871
+371 2733****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
"Smukas", Remtes pagasts, Brocēnu novads, LV-3871

+371 2733****Parādīt

Viesu skaits
200
Guļvietas
150
Līdz Rīgai
103 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Smuku muiža

Dīķu un mežu ielokā, kur vienuviet saplūst lauku miers un pilsētas šarms, kur ar putnu dziesmām rītausmā tiek modināti viesi, kur, paveroties pa logu, var baudīt Latvijas gleznaino un mierpilno dabu, atrodas Smuku muiža.

Stāsts par Smuku muižu sākās jau 1576. gadā, kad to izveidoja Matias fon der Reke. Gadsimtu gaitā tā ir attīstījusies no nelielas muižiņas līdz lielai un neatkarīgai muižai, kura pēc 20. gadsimta Latvijas vēsturē smagiem un nozīmīgiem notikumiem, no jauna atdzima 2005. gadā kā viesu nams. Trīs gadu laikā no neliela viesu nama ar 23 gultas vietām ir attīstījusies viena no lielākajām muižām Kurzemē, kas spēj nodrošināt pasākumus ar vairāk nekā 1000 dalībnieku piedalīšanos.

Smuku muižā ikviens būs gaidīts viesis. Tā atrodas 103 km attālumā no Rīgas un 122 km attālumā no Liepājas. Brauciet un baudiet bezrūpīgu atpūtu, ļaujot Smuku muižas personālam parūpēties par jums!

Svinību zālē "Zirgu stallis" ir iekārtota plaša banketu zāle (316m2), kuru iespējams sadalīt, piemērojot to cilvēku skaitam (līdz 200). Pa zāles logiem paveras skaists skats uz plašo Smuku muižas teritoriju. Zāle iekārtota senatnīgā stilā un ir piemērota kāzu svinību organizēšanai.

Smuku muiža mūsdienu steigas un stresa apstākļos saviem viesiem vēlas nodrošināt nesteidzīgu, patīkamu atpūtu skaistā un tīrā vidē draugu un ģimenes lokā, aizmirstot par ikdienas rūpēm un baudot kādu no Smuku muižas laimes mirkļiem, kas radīti izklaidei un mīlestībai.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha