FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Mazmežotnes muiža

Mazmežotnes muiža

kāzu svinību vieta
Mazmežotnes muiža, Mazmežotne, Rundāles pagasts, Rundāles novads, LV-3921
+371 25772269
info@mazmezotne.lv
Viesu skaits: 200
Guļvietas: 45
Līdz Rīgai: 70 km
Pie ūdens:
Pirts:
Gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, atrodas Mazmežotnes muiža, kuras vēsture saistīta ar muižkungu Līvenu dzimtu no 19. gadsimta.

Muižas Kungu mājā piedāvājam jūsu kāzām greznu svinību zāli. Telpas interjers veidots, pietuvojoties senatnes elpai, lai atgādinātu savu pagātnes šarmu. Līdzās zālei atrodas arī plaša  terase, no kuras paveras brīnišķīga ainava uz Lielupi un neskartu dabu ar daudzveidīgu koku ainavu. Terase jūsu svinībām būs kā telpas papildinājums un vieta muzicēšanai un dejošanai.

Papildu svinību zālei piedāvājam arī bāra telpu, kura kalpos kā lieliska dzērienu pasniegšanas un uzkodu vieta svinību norises laikā. Pagrabstāva velvju zālē piedāvājam svētku norises telpu dažādām vajadzībām un vēlmēm.

Muižas virtuvē pavārs jums pagatavos garšīgu kāzu maltīti pēc jūsu vēlmēm un piedāvātās ēdienkartes. Kāzu torti un kūciņas izvēlēsieties pēc jūsu iemīļoto vai mūsu piedāvāto toršu paraugiem.

Kungu mājas otrajā un mansarda stāvā iekārtotas gaišas un plašas 6 lukss klases istabiņas ar greznām vannasistasbām, kurās baudīt romantiskus nakts mirkļus. Rīta pusē jūs sagaida pievilcīga ainava ar dabas skatiem, veroties pa logu vai izejot uz balkona.

Īpaši jaunlaulātajiem dekorējam telpas un terasi  ar ziediem, radot ziedu burvības noskaņu.

Papildu Kungu mājas piedāvājumiem, ziemas mēnešos varēsiet izmantot pirts namiņa pakalpojumus, karsējoties uz lāviņām un veldzējoties pirts kublā. Naktsmieru varēsiet baudīt pirtsaugšā uz matračiem. Pirts ir saglabājusi savu senatnīgo akmens un ķieģeļu mūra izskatu un izslienas pakalnā ar savu sarkano dakstiņu jumtu.

Respektējot muižas saimniecisko apbūvi, godā celta arī bijusī Siernīca, kuras namiņš būs domāts jūsu svinīgiem pasākumiem ar pirti un daudzām guļvietām bēniņu stāvā. Arī Siernīca saglabājusi savu seno izskatu, izceļoties ar greznām koka detaļām, pildrežģiem, ķieģeļu mūri, sarkanajiem dakstiņiem un pievilcīgu skursteni.

Lielākiem svinību pasākumiem vasaras mēnešos viesus aicināsim uz lauku šķūni, kurš saglabājies no muižkungu laikiem, bet šobrīd pielāgots mūsdienu vajadzībām. Plašās šķūņa telpas ļaus gan brīvi uzstāties māksliniekiem, gan ērti justies ikvienam kāzu viesim. Svinību norises laikā varēsiet sēsties pie servētiem galdiem un ļauties deju ritmiem mūziķu pavadījumā.

Muižas teritorijā piedāvājam pastaigas pa celiņiem un Dabas taku.

Viesu skaits:
 • 45 – Kungu mājas zālē (12 guļvietas + 8 papildvietas)
 • 10 – bāra telpā, 15 - pagrabstāva velvju zālē,
 • 100 un vairāk – klēts terasē (vasaras mēnešos),
 • 200 un vairāk – pasākumu šķūnī (vasaras mēnešos),
 • 8 – pirts namiņā (11 guļvietas pirtsaugšā),
 • 12 – viesu namiņā Siernīca (14 guļvietas jumta stāvā)

Tuvākās pilsētas:
 • Bauska 10 km,
 • Jelgava 40 km,
 • Rīga 70 km
Tuvākais apskates objekts: Rundāles pils un dārzs 2 km.

Tuvākā upe: Lielupe 200 m.

Lai neaizmirstami un jauki mirkļi Mazmežotnes muižā!
Kartē