FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Xcelsus

viesu nams, kāzu svinību vieta Rāmavā
Dūņu iela 1, Rāmava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111
+371 29273272
sanita@xcelsus.lv
Viesu skaits: 200
Guļvietas: 50
Līdz Rīgai: 10 km
Pirts:
Viesu nams "Xcelsus" atrodas klusā Rīgas pievārtē - Rāmavā, tikai piecpadsmit minūšu braucienā no Rīgas centra. Saviem viesiem mēs vēlamies sniegt to, ko paši sagaidām no citiem viesu namiem un viesnīcām – sirsnību, mājīgumu, ieklausīšanos vēlmēs un atgriešanās prieku. Viesu nama komplekss ir veidots askētiskā stilā, un pie mums jūs varēsiet atpūtināt no ikdienas steigas gan acis, gan prātu, gan ķermeni. Jūs varēsiet priecāties par katru mirkli, kuru pie mums pavadāt. Viesu namā ir 16 divvietīgi (iespējamas papildvietas) numuriņi, Rietumu zāle 150 m², Austrumu zāle 45 m². Pirts komplekss un plaša terase. Ir laukumi sporta aktivitātēm, iespējas zirgu izjādēm un makšķerēšanai. Pie viesu nama ir plaša, apsargājama autostāvvieta. Viesu namā ir centralizēta gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēma. Pieejams internets (tai skaitā bezvadu), telefons, fakss, videoprojektors, telpu apskaņošanas iekārtas, karaoke un citi pakalpojumi. Pie mums vienlaicīgi var atpūsties līdz pat 200 cilvēkiem un justies šeit brīvi.

Numuriņi

Katrā numuriņā ir kabeļtelevīzijas pieslēgums, tālrunis, interneta pieslēgums, tai skaitā bezvadu un gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēma.
Vannas istabā – duša vai vanna, mīksti dvieļi, personīgās higiēnas priekšmeti, fēns un siltās grīdas jūsu labsajūtai.
Rītos uz brokastīmjJūs modinās tikko svaigi ceptu smalkmaizīšu smarža.
Kopumā viesu namā komfortabli iespējams izguldīt līdz 50 personām (izmantojot visas papildvietas)

Rezervēt tagad: www.booking.com

Viesību zāles

Nelielām viesībām vai semināriem varat izmantot Austrumu zāli (45 m2). Šeit seminārā pie galdiem omulīgi varēs justies 20 - 22 personas, bet "pieņemšanas" tipa svinībās – 40 personas.
Zāle ir aprīkota ar gaisa ventilācijas - kondicionēšanas sistēmu un aptumšojošām žalūzijām. Ir pieejams multimediju projektors, ekrāns un tāfele ar flipchart. Lielisku maltīti un kafijas pauzi pagatavos pieredzējuši pavāri un meistarīgs konditors.
Gaiša un plaša 150 m2 liela zāle (Rietumu zāle) būs lieliski piemērota svinīgu pasākumu vai konferenču rīkošanai. Svinīgu banketu šeit var nodrošināt līdz 100 personām ar apkalpošanu pie galdiem un līdz 200 personām pieņemšanas tipa svinībām. Konferences šeit var sarīkot līdz pat 160 personām, sakārtojot zāli "teātra" tipa izkārtojumā.

Ēdināšana

Viesu nama "Xcelsus" virtuvē saimnieko divi augsta līmeņa pavāri un brīnišķīgs konditors. Šefpavārs ir Mārtiņa Rītiņa pirmā skolniece Latvijā ar vairāku gadu darba pieredzi Francijā. Vairākkārtēja pavārmākslas konkursu uzvarētāja un fināliste! Lai ko jūs vēlētos, klusas un romantiskas vakariņas, vai banketu vairāk kā 200 personām – šeit sagatavos maltīti tieši jūsu vēlmēm! Banketu, semināru un citu saviesīgu pasākumu laikā viesu nama profesionālā komanda jums nodrošinās pilnu ēdināšanas servisu. Ja vēlēsieties neformāli parunāties, mierīgi baudīt kamīna burvību, pārdomāt konferencē dzirdēto vai atpūsties no viesību kņadas, viesu namā ir brīnišķīgi vestibili, kuros ērti var atpūsties un justies netraucētam, pat neatrodoties vienam. 
Kartē