FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Brīvdienu māja Ānes muižā

kāzu svinību vieta
Brīvdienu māja Ānes muižā, Āne, Ozolnieku novads, LV-3043
+371 2648****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Brīvdienu māja Ānes muižā, Āne, Ozolnieku novads, LV-3043

+371 2648****Parādīt

Viesu skaits
130
Guļvietas
75
Līdz Rīgai
38 km
Pirts
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Brīvdienu māja Ānes muižā

Visas četras dabas stihijas – uguns, ūdens, gaiss un zeme – vienuviet 2.4 hektāros nožogotā teritorijā.

Sava pasaule ar omulīgu atpūtas māju, kārtīga pirts ar pirtnieku, aktīvās atpūtas teritorija, dīķis ūdens atrakcijām, svinību vai semināru telpas "Meldru mājā" līdz 60 cilvēkiem un "Liepu mājā" līdz 130 cilvēkiem, naktsmītnes līdz 75 cilvēkiem, volejbola laukums, tenisa korts, makšķerniekiem blakus Lielupe.  Katrā no mājām ir bezmaksas internets – WIFI.  Tas viss un daudzas citas lietas – "Brīvdienu mājā Ānes muižā”. Aktīvās atpūtas piekritējiem ir iespējams izmantot tenisa kortu, pludmales volejbola laukumu.

Viesu nams

Guļbaļķu nams ar niedru jumtu dod dabas tuvuma sajūtu, ļauj sataustīt un just kaut ko no dabas pirmatnīguma. Tomēr piedāvā arī visas mūsdienu ērtības. Ēkas pirmajā stāvā izvietota labiekārtota virtuve ar atpūtas telpu un kamīnu, viena guļamistaba ar skatu uz Lielupi, sanitārais mezgls (duša),veļas mašīna, gludināšanas piederumi. Otrais stāvs: 5  guļamistabas, sanitārais mezgls (duša). Kopumā viesu namā vai izmitināt 21 gulētāju.

Viesību zāles

"Meldru māja" – 1. stāvā piedāvājam divas viesību  telpas ar virtuvi. Šeit dažādus pasākumus var rīkot kompānijas līdz 60 cilvēkiem un turpat - stāvu augstāk ir izvietotas guļamistabas. Sanitārie mezgli un dušas atrodas turpat ēkā.

"Liepu māja" – jaunākā un lielākā ēka kompleksā. Piedāvājam zāli  ar aprīkotu virtuvi  svinībām vai semināriem līdz 130 cilvēkiem.  Pēc izvēles pieejami divu veidu galdi.  Viesību zālē  izvietots stacionārais videoprojektors, multimediju displejs. Ir pieejama skaņas  un gaismas aparatūra. Jaunais pāris sava “jā “vārda teikšanai var izmantot jauko terasi virs ūdens.

Cenas (norādītas bez PVN) 

Standarta cena

Viesu māja (max. 21 guļvieta)
1 diennakts 300 EUR (lidz 8 cilv.); par katru papildvietu 10,00 EUR  
1 nedēļa 1400 EUR 

Pirts māja (pirts tiek iznomāta tikai kopā ar viesu māju vai kādu no viesību zālēm, otrajā stāvā jaunajam pārim īpaša guļamistaba).

1 diennakts 150 EUR

Meldru māja (līdz 60 cilv.)

1 diennakts 300 EUR;
1.gultasvieta – 10 EUR.

Liepu māja (līdz 130 cilv.)

1 diennakts 600 EUR; (cenā neietilpst aparatūras izmaksas)

Viss komplekss

Viena diennakts  – 1500 EUR, klāt pieskaitot 10 EUR par katru gultasvietu, kas ir virs astoņām.

Kā mūs atrast? – Karti skatiet mājaslapā!

No Jelgavas: pa šoseju Jelgava - Jecava (ceļš Nr.P93), pabraucot zem viadukta (1 km no Jelgavas robežas) nogriezties  Rīgas virzienā. Braukt taisni ~500m. Neuzbraucot uz Rīgas šosejas, pagriezties pa kreisi uz vietējās nozīmes  grunts ceļa.  Tālāk tekot norādēm „Brīvdienu māja Ānes muižā”.

No Rīgas: šosejā Rīga – Jelgava (ceļš Nr.E77; A8) pārbraucot  pāri viaduktam (ceļš Nr.E77; A8 un P93 krustojums) nogriezties pa labi Iecavas virzienā (ceļš Nr. P93). Pabraucot zem viadukta nogriezties pa labi pie norādes „Rīga”, braukt taisni ~500m. Neuzbraucot uz Rīgas šosejas, pagriezties pa kreisi uz vietējās nozīmes  grunts ceļa.  Tālāk tekot norādēm „Brīvdienu māja Ānes muižā".

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha