FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Ānes muiža

kāzu svinību vieta Lielupes krastā
Ānes muiža, Āne, Ozolnieku novads, LV-3043
+371 26483712, +371 263027404
daina.kanaska@llu.lv
Viesu skaits: 120
Guļvietas: 60
Līdz Rīgai: 38 km
Pie ūdens:
Pirts:
Brīvdienu māja Ānesmuižā

Visas četras dabas stihijas – uguns, ūdens, gaiss un zeme – vienuviet.

Lielupes rāmais plūdums un jaukie skati palīdz aizmirst drudžaino plānošanu un ikdienas pienākumus, dodot lauku būtiskajam - sev un saviem tuvajiem.

Brīvdienu māja un apkārtne ar mīlestību veidota, domājot par sajūtām – ēku komplekss radīts no dabiskiem materiāliem. Šī ir vieta, kur atspirdzināt miesu un dvēselei gūt harmoniju, vai arī aktīvi pasportot, rīkot nometnes un korporatīvos pasākumus, vai kopā ar draugiem priecāties, svinot svētkus.

Sava pasaule ar omulīgu atpūtas māju, kārtīga pirts ar pirtnieku, aktīvās atpūtas teritorija, pilns dīķis ar zivīm, svinību vai semināru telpas "Meldru mājā" līdz 60 cilvēkiem un "Liepu mājā" līdz 120 cilvēkiem, naktsmītnes līdz 40 cilvēkiem, volejbola laukums, tenisa korts – tas viss un daudzas citas lietas – "Brīvdienu mājā Ānes muižā”.

Viesu nams

Guļbaļķu nams ar niedru jumtu dod dabas tuvuma sajūtu, ļauj sataustīt un just kaut ko no dabas pirmatnīguma. Tomēr piedāvā arī visas mūsdienu ērtības. Ēkā ir 4 guļamistabas, katrā 2vietīga gulta ar iespēju ievietot arī bērnu gultiņu. Pirmajā stāvā: dzīvojamā istaba ar kamīnu, guļamistaba ar skatu uz Lielupi, Labiekārtota virtuve, sanitārais mezgls (duša),veļas mašīna, gludināšanas piederumi. Otrais stāvs: 3 guļamistabas un atpūtas telpa, sanitārais mezgls (vanna). Mājā ir interneta pieslēgums, TV, DVD.
 
Viesību zāles

"Meldru māja" - piedāvājam viesību zāli līdz 60 cilvēkiem ēkas pirmajā stāvā un turpat - stāvu augstāk varam nodrošināt 40 guļvietas. Viesību telpas izbūvētas bijušajā klētī. Blakus zālei ir neliela virtuve. (Sanitārais mezgls atrodas turpat ēkas ārpusē).

"Liepu māja" - jaunākā un lielākā ēka kompleksā. Piedāvājam zāli svinībām vai semināriem līdz 120 cilvēkiem. (Sanitārais mezgls atrodas iekštelpās).

Kāzām piedāvājam gan telpas, kāzu vadītājus, kurš rūpēsies ne vien par jauno pāri, bet arī par viesu labsajūtu, saturīgi pavadītu laiku, kā arī palīdzēs abu pušu radiem tuvāk iepazīties un sadraudzēties. Jaunajam pārim – īpaša guļamistaba.

Pirts māja harmonijai un dvēseles mieram

Mūsu pirts ir lieliski piemērota gan vienkāršai atpūtai tuvinieku un draugu lokā, gan atveseļojošām pirts procedūrām pirtnieka vadībā. Pie pirts mājas ir dīķis, terase un dārza grils. Te var atpūsties nelielas kompānijas (līdz 20 personām).

Atpūta

Brīvdienu mājā labi jutīsieties gan divvientulībā, gan ģimenes, gan arī draugu vai darba biedru kompānijā.

Darbīgie pieaugušie, kas vēlas mierīgu atpūtu, šeit atradīs iespēju beidzot paņemt rokās sen neizlasītu grāmatu, klusumā pamakšķerēt vai vienkārši „atslēgties" no pasaulīgām lietām un pameditēt. Izbrauciens pa Lielupi ar laivu ļaus aizmirst ikdienas kņadu. Nesteidzīgas draugu sarunas pie kamīna, vai biljarda zālē būs patīkamas pārmaiņas ikdienas aizņemtībā. Aizņemtai sievietei sagādās baudu nesteidzīga maltītes pagatavošana saviem mīļajiem lieliski aprīkotajā studijas tipa virtuvē, veroties gleznas cienīgā ainavā pa virtuves logu – Lielupe plūst vien dažus metrus attālu.

Esam pārliecināti, ka atveseļojošās pirts procedūras ne tikai veldzēs miesu, bet arī ļaus iegūt iekšējo harmoniju. Nav noslēpums, ka modernās mūsdienu SPA procedūras pazina jau senie latvieši, un tās šajā pirtī ir pieejamas.

Apmācībām piedāvājam semināru telpu (līdz 120 cilvēkiem). Pilsēta ir tuvu, taču atmosfēra palīdz aizmirst rutīnu un apmācību darbs kļūst ražīgāks.

Aktīvās atpūtas piekritējiem ir iespējams izmantot tenisa kortu, pludmales volejbola laukumu, dažādas āra aktīvās spēles. Sadarbībā ar „Notikumu Raktuvēm” piedāvājam dažādas piedzīvojumu spēles, interesantas ekskursijas tuvākā un tālākā apkārtnē gan dažas stundas, gan vairākas dienas. Mūsu īpašā „odziņa”- izbraucieni pa apkārtnes ceļiem un neceļiem ar UAZ ( tautā sauktu „bobiks”) kabrioletu!

Ekstrēmāk noskaņotiem atpūtniekiem varam piedāvāt gan vieglāka rakstura, gan pavisam ekstrēmus piedzīvojumus.  Mūsu piedāvājumu klāstā ir:
 
 • dažādas piedzīvojumu trases gan dienā, gan naktī;       
 • alpīnisms mežā;
 • pilsētas alpīnisms;
 • militāra rakstura piedzīvojumi;
 • vairāku dienu izdzīvošanas spēles un citi ekstrēmi pasākumi;
 • orientēšanās rallijs ar piedzīvojumiem un speciāliem kontrolpunktiem;       
 • orientēšanās ar velosipēdiem;
 • izdzīvošanas skola pieredzējuša specdienesta instruktora vadībā;                 
 • piedzīvojumiem bagāti ceļojumi plašā apvidū, izmantojot ierobežotus resursus un dažādus transporta līdzekļus;
 • bezceļu ekspedīcijas ar 4x4 džipiem;
 • stratēģiskās piedzīvojumu spēles dažādos apvidos;
 • laivošanas ekspedīcijas;
 • ceļojumi ar gaisa baloniem;
 • un citas ne mazāk interesantas lietas.

Cenas

Standarta cena

Viesu māja (max. 14 guļvietas)

1 diennakts 210 EUR (lidz 8 cilv.) ; par katru papildvietu 8,50 EUR  
1 nedēļa 1350 EUR  
Bonuss: Tenisa korts un pludmales volejbola laukums bez maksas.
Papildiespējas: Pirts (viesu mājas viesiem - cena 25 EUR/h, minimālais laiks - 3h), dārza grils, biljarda zāle, ēdienu piegāde, papildus inventārs atpūtai, sportam u.c. pēc vienošanās.

Pirts māja (pirts tiek iznomāta tikai kopā ar viesu māju vai zāli)

1 diennakts    150 EUR
Bonuss: Tenisa korts un pludmales volejbola laukums bez maksas.
Papildiespējas: Biljarda zāle, ēdienu piegāde, papildus inventārs atpūtai, sportam u.c. pēc vienošanās.

Meldru māja (līdz 70 cilv.)

1 diennakts    210 EUR;
Semināriem 20 EUR/h (minimums 6h);
Guļvietas - 50 cilv.
Liepu māja ( līdz 120 cilv.)
1 diennakts 300 EUR;
Bonuss: Tenisa korts un pludmales volejbola laukums bez maksas.
Papildiespējas: Biljarda zāle, ēdienu piegāde, papildus inventārs atpūtai, sportam u.c. pēc vienošanās.

Viss komplekss

Viesu māja, pirts māja, "Meldru mājas" zāle + biljards, tenisa korts, pludmales volejbola laukums, laivas. Kopējais cilvēku skaits līdz 70 pers.  
Diennakts 500 EUR  (lielākam personu skaitam cena pēc vienošanās)
Bonuss: Tenisa korts un pludmales volejbola laukums bez maksas.
Papildiespējas: Auto noma, ēdienu piegāde, papildus inventārs atpūtai, sportam u.c. pēc vienošanās.

Kā mūs atrast? – Karti skatiet mājaslapā!

No Jelgavas: pa šoseju Jelgava - Jecava (ceļš Nr.P93), pabraucot zem viadukta (1 km no Jelgavas robežas) nogriezties  Rigas virzienā. Braukt taisni ~500m. Neuzbraucot uz Rīgas šosejas, uzbraukt uz vietējās nozīmes ceļa. Sekot norādēm „Ānes muiža”.
No Rīgas: šosejā Rīga - Jelgava (ceļš Nr.E77; A8) pārbraukt pāri viaduktam (ceļš Nr.E77; A8 un P93 krustojums). Nepārbraucot Lielupes tiltam, nogriezties pa labi Iecavas virzienā (ceļš Nr. P93). Pabraucot zem viadukta nogriezties pa labi un sekojot norādei „Rīga”, braukt taisni ~500m. Neuzbraucot uz Rīgas šosejas, uzbraukt uz vietējās nozīmes ceļa. Sekot norādēm „Ānes muiža”.
Kartē