FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Restorāns Piramīda

Restorāns Piramīda

klusa un veldzējoša oāze pašā Rīgas sirdī
Viesu skaits: 100
Guļvietas: 190

Piramīda ir viesnīcas Radisson Blu Rīdzene Hotel restorāns, kas jau vairākus gadus piedāvā intīmu atmosfēru, augstu viesmīlības kultūru un nebijušas garšu kombinācijas. Īpaši harmonisku noskaņu rada stiklotās piramīdas sienas, aiz kurām paveras gleznains skats uz Esplanādes parku, savukārt gada siltajos mēnešos dabas dzīvīgumu iespējams baudīt ar atspirdzinošu dzērienu gaumīgajā vasaras terasē. 

Restorāns ir lieliska vieta gan izmeklētām saderināšanās vakariņām ar mīļoto cilvēku, gan kāzu svinībām plašākā cilvēku lokā. Lai īpašajā notikumā jaunais pāris un viesi justos ērti, restorānā uzņemam līdz pat 100 personām. Ja viesu skaits paredzēts lielāks, tad iespējams izmantot Piramīdai blakus esošo zāli Kronvalds, ko mūsu dekoratore spēj pārvērst ne tikai krāšņā ziedu altārī, bet arī smalkā ēdināšanas vai lustīgā dejošanas zālē. 

Debešķīgu pārsteigumu sagādās restorāna šefpavārs Artūrs Brucis, kas ar svaigu pieeju ēdienu gatavošanā radoši izceļ ēdiena nianses, tādējādi radot jaunus garšu un kulinārijas piedzīvojumus. 

Ja mīlat izsmalcinātību ikvienā detaļā, vēlaties baudīt romantiku un sajust dabas klātbūtni Rīgas pilsētas sirdī, būsiet laipni gaidīti ciemos! Mūsu profesionālā komanda uzklausīs Jūsu individuālās vēlmes, un parūpēsies par romantiskām un neaizmirstamām kāzu svinībām restorānā Piramīda.

Kartē