FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Restorāns Piramīda

klusa un veldzējoša oāze pašā Rīgas sirdī
Reimersa iela 1, Rīga, LV-1050
+371 67093370 Mājas lapa / Facebook
Reimersa iela 1, Rīga, LV-1050

+371 67093370

Viesu skaits
100
Guļvietas
190
Pakalpojuma apraksts

Restorāns Piramīda

Piramīda ir viesnīcas Radisson Blu Rīdzene Hotel restorāns, kas jau vairākus gadus piedāvā intīmu atmosfēru, augstu viesmīlības kultūru un nebijušas garšu kombinācijas. Īpaši harmonisku noskaņu rada stiklotās piramīdas sienas, aiz kurām paveras gleznains skats uz Esplanādes parku, savukārt gada siltajos mēnešos dabas dzīvīgumu iespējams baudīt ar atspirdzinošu dzērienu gaumīgajā vasaras terasē. 

Restorāns ir lieliska vieta gan izmeklētām saderināšanās vakariņām ar mīļoto cilvēku, gan kāzu svinībām plašākā cilvēku lokā. Lai īpašajā notikumā jaunais pāris un viesi justos ērti, restorānā uzņemam līdz pat 100 personām. Ja viesu skaits paredzēts lielāks, tad iespējams izmantot Piramīdai blakus esošo zāli Kronvalds, ko mūsu dekoratore spēj pārvērst ne tikai krāšņā ziedu altārī, bet arī smalkā ēdināšanas vai lustīgā dejošanas zālē. 

Debešķīgu pārsteigumu sagādās restorāna šefpavārs Artūrs Brucis, kas ar svaigu pieeju ēdienu gatavošanā radoši izceļ ēdiena nianses, tādējādi radot jaunus garšu un kulinārijas piedzīvojumus. 

Ja mīlat izsmalcinātību ikvienā detaļā, vēlaties baudīt romantiku un sajust dabas klātbūtni Rīgas pilsētas sirdī, būsiet laipni gaidīti ciemos! Mūsu profesionālā komanda uzklausīs Jūsu individuālās vēlmes, un parūpēsies par romantiskām un neaizmirstamām kāzu svinībām restorānā Piramīda.

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha