FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Mārcienas muiža

kāzu svinību vieta
Lejas Patmalnieki, Mārcienas pagasts, Madonas novads, LV-4852
+371 6480****Parādīt , +371 2633****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Lejas Patmalnieki, Mārcienas pagasts, Madonas novads, LV-4852

+371 6480****Parādīt

+371 2633****Parādīt

Viesu skaits
120
Guļvietas
110
Līdz Rīgai
160 km
Pirts
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Mārcienas muiža

Piedāvājam:

 • Lielo svinību zāli Akmens mājā – bankets pie 6-8 vietīgiem apaļiem galdiem līdz 60-70 personām; pie kopīga galda – 90, furšets – 120. Nav īres maksas par zāli: ja īrējat viesnīcu, Jūs maksāsiet tikai par reāli saņemto – ēdieniem, dzērieniem, krēslu pārvalkiem, galdautiem, galdiem, apkalpošanu u.c. pēc Jūsu vēlmēm.
   
 • Kungu namā svinību zāli – bankets pie apaļiem galdiem līdz 30-40 personām, pie kopīga galda – 60, furšets - 80. Nav īres maksas par muižas zāli un blakus telpām: ja īrējat viesnīcu, Jūs maksāsiet tikai par reāli saņemto.
   
 • Svinības muižas parkā – nav īres maksas par  muižas kopleksu: ja īrējat viesnīcu, Jūs maksāsiet tikai par reāli saņemto.
   
 • Svarīgi – Mārcienas muižai nav svešu kaimiņu, muiža un viesi ir ārpus ziņkārīgo acīm.
   

Mārcienas muiža ir restorāna Gutenbergs (Rīgā, Doma laukumā) filiāle. Muiža viesiem piedāvā ēdienus no Latvijas vietējo saimniecību produktiem. Banketus klāj mūsu pavāri ar pieredzi un garantē Jums gan augstu kvalitāti, gan, kas ne mazāk svarīgi, – tieši nepieciešamo ēdienu daudzumu. Tas pats attiecas uz viesmīļu dienestu – precīzi, eleganti, augstākajos standartos un, ja vēlaties, Jūs apkalpos ar baltiem cimdiem.

Lai padarītu Jūsu kāzu dienu īpašu, kāzu galdus klāsim ar izsmalcināto Vāveles porcelānu ar rozēm un kristāla vai senatnīgajām muižas stila glāzēm. Uz galdiem baltās auduma salvetes, kā arī iestīvināti galdauti apaļiem 6-8 vietīgiem vai kantainajiem galdiem. Baltie krēslu pārvalki ar tilla lentām Jūsu svinību zāli padarīs īpaši krāšņu, bet dārgās gleznas pie sienām un senie bronzas svečturi Jūsu banketā viesiem stāstīs par Princeses un viņas sapņu Prinča kāzām kā pasakā!

Naktsmājas 
Kopskaitā muižā dažādos numuros ir 84 gultas (bez papildgultām): jaunlaulātajiem iesakām grezno Suite nr.5 vai romantisko Kalēja māju

Kāzu otrā diena
Ja kāzas ir sestdienā, svētdien jums nav jāsteidzas mājup no svinībām, kurās jautrība tikai vēl uzņem apgriezienus! Jūs saprotot, vēl līdz pēcpusdienai ļaujam izmantot muižu, parku, kroketa laukumu, peldvietas pie ezera, laivu. Vienīgi lūgsim istabas atbrīvot līdz plkst.12:00 un parku pēc atpūtas sakopt. Par papildu maksu varat izmantot SPA baseinu un pirtis vai procedūras, kā arī Lauku pirti, Grillmājiņu uz ezera un pasūtīt pusdienas. Mēs izpildīsim visas Jūsu vēlmes.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha