FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Piena muiža – Berghof

kāzu svinību un laulību ceremoniju vieta
Sieksāte, Rudbāržu pagasts, Skrundas novads, LV-3325
+371 2651****Parādīt Mājas lapa / Twitter / Facebook
Sieksāte, Rudbāržu pagasts, Skrundas novads, LV-3325

+371 2651****Parādīt

Viesu skaits
200
Guļvietas
115
Līdz Rīgai
157 km
Pirts
Pakalpojuma apraksts

Piena muiža – Berghof

Muižas kolektīvs no sirds sveic saistībā arī gaidāmo kāzu dienu un būs pagodināts piedalīties jūsu Lielās dienas īstenošanā!

Piena muiža – Berghof atjaunots vēsturisks muižas komplekss, kas reiz bijusi vasaras rezidence baronam von Mēdemam, ir saglabāta ciešā saikne ar dabu un baronlaiku centieni atpūsties skaisti.

Muižas komplekss sastāv no vairākām ēkām, kur svinības iespējams svinēt līdz pat 200 cilvēkiem un izmitināt - līdz 115 personas.

Nakšņošana

Muižas Kungu mājā ir izvietotas 14 divvietīgas istabas viesiem, kur viena no tām - Barona von Mēdema Lux jaunlaulātajiem. Atkarībā no istabas lieluma, tajās iespējams ievietot 9 papildvietas, bet Kungu mājas mansardā zvaigznes vērot uz matračiem var līdz 50 viesi. Kopā Kungu mājā vietas pietiks 87 viesiem.

50 metrus no Kungu mājas ir Piena muzejs, kur galvenās ekspozīcijas ēkā ir izveidotas arī 9 divvietīgas istabas viesiem. Tajās izvietot iespējams vēl 18 personas.

Lauku brīvdienu māja ir vēl nedaudz tālāk. Omulīgajā namiņā izvietoti apartamenti ar Balto lauku pirti un atsevišķa ieeja ir Melnajai akmens pirtij – īstai pirtnieku svētnīcai! Brīvdienu mājā pietiks vietas 8 personām ar 2 papildvietām.

Kopā muižas kompleksā iespējams nakšņot 115 personām.

Svinīgā maltīte

Muižas pavāri ir gatavojuši maltītes visās iespējamās kombinācijās – romantiskās vakariņas divatā, bankets Līgo zālē, pikniks parkā, grezna maltīte viesiem pie galdiem Lielajā zālē, ģimenes pusdienas krodziņā, utt. Pavāriem vienīgā interesi ir - kādas ir jūsu vēlmes! Maltītes tiek plānotas un organizētas individuāli pēc jaunā pāra vēlmēm, tāpēc aicinām apmeklēt muižu un aprunāties ar pavāriem par savām vēlmēm.

Svinību zāles

Atjaunotajā Kungu mājā ir sešas svinību zāles.

Lielajā zālē ap galdiem iespējams izvietot līdz 70 viesiem, Eņģeļu zāle piemērota pirmajam valsim, kafijas galdam, svinīgai kūkas griešanai, Līgo zāle – mazākām svinībām līdz 30 cilvēkiem vai deju zāle lielās svinībās. Lai izplānotu Jūsu kāzu svinības, aicinām apmeklēt muižu un apskatīt zāles klātienē.

Nomas maksā par zāli iekļauti arī apaļi galdi, galdauti, grezni krēsli, telpu iekārtošana, kā arī atsevišķa telpa mantu novietošanai pirms un pēc svinībām. 

Aktivitātes viesiem

Piena muzejā apmācības „Jaunsaimnieki” – vienalga, vai svinat kāzas muižā, vai nosprausts cits gala mērķis, Jaunais pāris ir jāliek pie darba! Tāpat arī zināšanu krājumi jāpapildina ar teorētiskām zināšanām un praktiskām iemaņām, to var apstiprināt Piena muzeja saimnieces! I kā sievai gotiņu slaukt, i kā pienu mašinēt un svietu kult! Jā, arī sievas tēvu un vīra māti iesaistīsim! Visus noslēpumus neizpaudīsim, lai vedējmāte uzzvana uz Piena muzeju 26518660.

Kungu pirts komplekss – ideāls izmantošanai kompānijām pasākumiem Kamīnzālē, kāzu vakara turpinājumam vai otrās dienas veldzēšanās. Kamīnzāle, mitrā sauna, tvaika pirts un baseins ar pretstraumi ir Jūsu rīcībā. Romantiskais a'la Veneziana tiltiņš pār baseinam pieredzējis arī jauno vīru nesam pāri sieviņu.

Lauku pirts Brīvdienu māja – Medus mēness romantikai, mukšanai no civilizācijas, ļaušanās pirtnieka pērienam! Ja iekurtas abas pirtis, pirtnieks ar palīgu vienā vakarā izpērs nelielu draugu pulciņu.

Piena SPA – Līgavas un līgavaiņa lutināšanai (piena vannas, spa rituāli, masāžas) pirms kāzu dienas – ideāla dāvana jaunajiem, tāpat arī Piena vannas pēc mičošanas ir ideāls risinājums kāzu svinību norisei.

Tenisa korti – Ja vien jaunais pāris un viesi ir sportiski noskaņoti, aicinām izmantot tenisa kortus un multifunkcionālu laukumu, kas piemērojams tenisa, basketbola, mini-futbola, badmintona un florbola spēlei.

Muižas parks – sapņošana ir jūsu rokās! Pikniks, lāpas, rožkrūma stādīšana, u.c. jaunajiem svarīgi un romantiski rituāli.

Attālums līdz Rīgai ir 157 km, kas aizņems ~2 stundas ar auto

Autoceļš Rīga- Liepāja (A9). Braucot no Rīgas puses, izbrauciet cauri Skrundai un 300 metrus aiz pilsētas robežas, sekojot brūnai norādei "Piena muiža - Berghof" (arī zila ceļa zīme "Aizpute 27 km", P117), nogriezieties pa labi un brauciet apmēram 7 km (~10min) līdz nākošai norādei " Piena muiža - Berghof " un nogriezieties pa labi.  Pēc 600 metriem sasniegsiet muižu. Stāvlaukums aiz muižas ēkas.

Attālums līdz Liepājai ir 70 km, kas aizņems ~1 stundu ar auto

Braucot no Liepājas puses, izbrauciet cauri Rudbāržiem un aiz „Latvijas Naftas” benzīntanka, sekojot ceļa norādei „Piena muiža - Berghof” , nogriezieties pa kreisi. Brauciet apmēram 7 km (~10min) līdz nākošai norādei " Piena muiža - Berghof " un nogriezieties pa labi.  Pēc 600 metriem sasniegsiet muižu. Stāvlaukums aiz muižas ēkas.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha