FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bīriņu Pils

romantiska svinību vieta kāzām un laulību ceremonijām
Bīriņi, Vidrižu pagasts, Limbažu novads, LV-4013
+371 2652****Parādīt , +371 2941****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Bīriņi, Vidrižu pagasts, Limbažu novads, LV-4013

+371 2652****Parādīt

+371 2941****Parādīt

Viesu skaits
90
Guļvietas
90
Līdz Rīgai
56 km
Pirts
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Bīriņu Pils

Senu parku ieskauta, pakalnā pie ezera paceļas 1860. gadā celtā Bīriņu Pils. Tā ir romantiska, ar mīlestību radīta vieta tuvu Rīgai, gleznainajai Siguldai un Saulkrastu jūrmalai.

Telpas

Pilī jūs patīkami pārsteigs plašais vestibils ar divpusējām, kokgriezumiem rotātām kāpnēm neorenesanses stilā, kas ved uz greznu zāli Pils otrajā stāvā. Ne mazāk iespaidīga ir pirmā stāva ēdamzāle ar oriģinālajiem koka griestiem un podiņu krāsnīm, kas savienota ar Kafijas zāli. Telpu izvietojums ļauj rīkot gan omulīgas viesības 30 cilvēkiem, gan vērienīgu pasākumu ar 90 sēdvietām pie galda.

No pirmā stāva zāles atveras durvis tieši uz parka kāpnēm, kas ved uz iecienītāko kāzu ceremoniju vietu ezera krastā - lapeni.

Naktsmītnes

Banketu viesiem piedāvājam nakšņošanu līdz 90 vietām. Greznas istabas Pilī ar augstiem griestiem, brīnišķīgiem skatiem uz pils parku un ezeru vai uz stārķa ligzdu Pils tornī. Daļa istabu ierīkotas Dārzniekmājas viesnīcā blakus Pils ēkai.

Ēdināšana

Viesu apkalpošanu un ēdienu gatavošanu, galdu klāšanu un trauku mazgāšanu atstājiet mūsu ziņā. Par to parūpēsies Pils restorāns.

Īpašajiem kāzu mirkļiem

Jūs gaida Mīlestības ozols ar mīlestības zvaniņu pilnajiem zariem, kāzu pajūgs vai ziemā kamanas, Šampanietis Pils Lielajā tornī, ainaviskais parks un lapenes romantiskai fotosesijai.

Romantiskai atpūtai

Maltīte Bīriņu Pils Restorānā, nakšņošana Pils Luksusa istabā, atpūta Pils pirtīs ar SPA procedūrām diviem vienlaicīgi, izbrauciens laivā starp baltajām ūdensrozēm Bīriņu ezerā, romantiskas pastaigas Pils parkā un dārzā.

 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha