FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Brūtes

viesu tradīciju nams, kāzu svinību vieta
Pļavasbūtes, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads, LV-4224
+371 2663****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Pļavasbūtes, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads, LV-4224

+371 2663****Parādīt

Viesu skaits
120
Guļvietas
90
Līdz Rīgai
107 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Brūtes

Čalodama un līkumus mezdama Miegupīte aizved mūs ziedošās pļavās un tīrumos, kur briest smagas rudzu vārpas. Vecā rija un ratnīca Miegupītes līkumā aicinot aicina aplūkot un izbaudīt īpašu klētnīcas auru. Šeit dzirdama vecās kaltes durvju viru čīkstošā dziesma, tieši tā, kā vecā saimnieka Goģa laikos. Viņa sirds piederēja pļavām, saules lēktiem un rītiem un maltuves daiļavām, kuras pats dēvēja par būtēm – mazliet stostīdamies un meklēdams burtu "r". Tā no stostīšanās radušās Pļavasbūtes, bet mēs ziedu pļavās atradām burtu "r" un tagad šeit lepna un stalta stāv vecā kalte – viesu tradīciju nams "BRŪTES PĻAVU BŪTES".

Būsim priecīgi jūs laipni sagaidīt un gardi pamielot mūsu Viesu tradīciju namā Brūtes Pļavu būtes, piedāvājot plašu un daudzveidīgu ēdienkarti atbilstoši viesu vēlmēm un gaumei.

Jūsu ērtībām piedāvājam:

  • plašu viesību zāli, kur varam uzņemt līdz 120 viesiem;
  • kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 25 viesiem;
  • mūsu korporatīvajiem klientiem telpas semināriem un konferencēm;
  • naktsmītni labiekārtotos numuriņos ar 90 guļvietām;
  • romantiskā gaisotnē izjust vecās kaltes un ratnīcas auru baudot Pļavas ziedu tēju un medu;
  • aktīvās atpūtas iespējas atbilstoši sezonai.
     

Ja jūtaties omulīgi, jūsu oma ir krietni uzlabojusies, tad ziniet, esat kļuvis par mūsu vienmēr gaidītu viesi!

Viesu tradīciju nams Brūtes Pļavu būtes atrodas 107 km no Rīgas un 7 km attālumā no Valmieras.

Viesu nams Brūtes aicina savus viesus atpūsties jauniešu tūrisma mītnē Medņabūtes!

Īpaši padomāts par ģimenēm – ierīkota plaša ēdamzāle ar nepieciešamo aprīkojumu; romantiska atpūtas telpa ar iespēju uzspēlēt spēles; virtuve, kurā iespējams pagatavot gardas vakariņas no Latvijas lauku labumiem. Pirmajā stāvā ierīkotas dušas un WC telpas, veļas mazgāšanas un gludināšanas telpas. Bet otrajā stāvā labiekārtotas istabiņas, kurās viesi varēs pārnakšņot.

Viesu tradīciju nams Brūtes aicina ģimenes ar bērniem izbaudīt dažādus brīvā laika pavadīšanas veidus ar aktivitātēm svaigā gaisā!

Viesu nams piedāvā seklu smilšu pludmali ar slidkalniņiem, bērniem tik iecienītajām rotaļām gan ūdenī, gan rotaļu laukumā. Rotaļas bērnu pilsētiņā, asinot prātu ar spēlēm Skaitļu un burtu namiņā. Sarežģītākai kustību un prāta aktivitātei paredzēts labirints. Bērniem īpaši patiks Pankūku jeb grila namiņš. Īpaša vieta paredzēta arī ziemas aktivitātēm un sporta veidiem, kā slidošana, slēpošana, bet mazākiem bērniem, ar ragaviņām vizināšanās no mākslīgi veidotā paugura. Kooperatīvo uzņēmumu sporta aktivitātēm piedāvājam labiekārtotu teritoriju. Velobraucējiem izveidota apsargāta novietne, un ir padomāts par sporta inventāra mazgāšanu.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha