FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Jaunpils pils

kāzu svinību un laulību ceremoniju vieta
"Pils", Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads, LV-3145
+371 6310****Parādīt , +371 2610****Parādīt, +371 2944****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
"Pils", Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads, LV-3145

+371 6310****Parādīt

+371 2610****Parādīt
+371 2944****Parādīt

Viesu skaits
150
Guļvietas
60
Līdz Rīgai
85 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Jaunpils pils

Kāzu svinības Jaunpils pilī

Jaunpils pils ir lieliska vieta kāzu svinēšanai. Senie pils mūri un brīnišķīgā apkārtne padarīs jums tik svarīgos brīžus patiešām neaizmirstamus. Pilī iespējams laulāties īpaši greznā ceremoniju zālē, malkot šampanieti ezera krastā un kopdzīves sākumu ieskandināt ar lielgabala zalvēm.

Jā vārdam

Laulību ceremonijā jā vārdu teikt un gredzenus mīt iespējams gan laulību zālē, gan pils iekšpagalmā. Greznākai laulību ceremonijas vietas dekorēšanai iespējama krēslu pārvalku un lentu noma. Pilī atrodas Jaunpils dzimtsarakstu nodaļas ceremonijas vieta, līdz ar to par laulību ceremonijas juridiskās puses sakārtošanu jums nebūs jāsatraucas.

Atpūtas brīžiem 

Pēc laulību ceremonijas varat uzkavēties Jaunpilī uz īpašu foto sesiju pilskungu apartamentos, pils pagalmā vai tuvējā apkārtnē. Viesi tikmēr var veldzēties, malkojot šampanieti un baudot pilī gatavotas uzkodas. Šampanieša galdu klājam ne tikai pils zālēs, bet arī iekšpagalmā un ezera krastā.

Jaunā pāra un viesu izklaidei

Pils īpašais piedāvājums jaunlaulātajiem ir teatrāli priekšnesumi un ekskursijas viduslaiku stilā. Mūka un pils dāmas Izabellas vadītajā ekskursijā „Ceļojums Viduslaiku pilī” jaunais pāris atzīsies mīlestībā pēc seno laiku paražām, jaunais vīrs iemēģinās roku ieroču mākslā, savukārt sieva apgūs galma tikumus. Par godu jaunlaulātajiem šaus pils lielgabals un sagaidīs citi pārsteigumi.

Rožu dāmas „Kāzu ekskursijā” varēsiet uzzināt mīlestības nama būvniecības pamatus, iepazīties ar viduslaiku bruņinieku un viņu sirdsdāmu tikumiem. Ekskursijas beigās jaunajam pārim un viesiem par godu nodārdēs lielgabala zalve.

Viesu un jaunlaulāto jautrībai Mūka cellītē iespējams izpirkt Grēku atlaides un kalt Laimes monētas.

Svinībām

Piedāvājam turpināt un organizēt romantiskas un neaizmirstamas kāzu svinības mūsdienu vai viduslaiku gaisotnē, baudot bagātīgo kāzu mielastu un laižoties deju solī skaistiem ziedu dekoriem greznotajās pils zālēs.

Svinību telpu piedāvājumā ir apaļie galdi un krēslu pārvalki ar sarkanas un zelta krāsas lentām, kas jūsu kāzu svinības padarīs vēl skaistākas un greznākas.

Svinību zāles:

  • Lielā zāle un kamīnzāle (288m2 / banketa galds līdz 120 pers.);
  • Lielā kroga un bāra zāle (120m2/ līdz 70 pers.);
  • Zaļā zāle (47m2/līdz 50 pers.);
  • Kamīnzāle (40 m2/ līdz 25 pers.


Mielastam

Lai bagātīgāks būtu jaunā pāra dzīves sākums, pils šefpavāre Sandra Zariņa svinībām ir sagatavojusi dažāda rakstura kāzu mielasta ēdienkartes: Barona, Baroneses, Lauku gaumē un citas, kā arī katrs pāris atbilstoši savām vēlmēm un iespējām var veidot īpašo kāzu mielasta ēdienkarti.

Pils saime parūpēsies ne tikai par uzkodām un svinību mielastu, bet arī par skaistu un gardu kāzu kūku.

Naktsmieram

Pēc kāzu svinībām piedāvājam jums un jūsu viesiem baudīt naktsmieru pils viesnīcā un apmesties kādā no 4 barona viduslaiku stila apartamentiem, 4 omulīgiem divvietīgajiem numuriņiem un 5 daudzvietīgajiem numuriņiem. Kopumā varam uzņemt 79 viesus (t.sk. papildvietas).

Atmosfērai

Kāzu laikā viesi varēs baudīt viduslaiku pils atmosfēru ar lāpām izrotātā iekšpagalmā. Viesu izklaides vakara gaitā un kāzu vadīšana, kā arī viduslaiku dziedājumi, senās dejas un citas izklaides iederēsies viduslaiku pils noskaņai un ļaus atpūsties Jūsu vedējiem.

It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī!

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha