FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Turbas

Turbas

viesu nams, kāzu svinību vieta
"Turbas", Ikšķiles novads, LV-5050
+371 26355551, +371 26355554
turbas@turbas.lv
Viesu skaits: 100
Guļvietas: 80
Līdz Rīgai: 45 km
Pie ūdens:
Pirts:

Padariet šo svarīgo dzīves mirkli vēl skaistāku!

Atpūtas komplekss Turbas piedāvā parūpēties par Jūsu svinību telpām līdz 100 personām, tai skaitā naktsmītnes visiem viesiem un lielisku maltīti.
  

Viesu nams Brakas paredzēts pasākumu rīkošanai līdz 100 personām tai skaitā 40 naktsmītnes. Interjerā dominē laukakmeņu un koka motīvs, kas piešķir ēkai personību. Patīkamu un omulīgu noskaņu rada lielais saimnieka mūrētais kamīns. Ēkas otrajā stāvā izvietoti 11 numuriņi ar iespēju nakšņot līdz 40 vieisem. Viesu namam ir liela koka terase, āra lapene un lielisks skats uz apkārtējo ainavu.

Kāzu svinības un saviesīgi vakari viesu namā Četri Vēji - vietā, kur vēji satiekas...

Piedāvājam rīkot svinības plašajā zālē ar lieliem arkveida logiem, no kuriem paveras brīnišķīgs skats uz ainavu ar lielu dīķi un romantisko ūdenskritumu.

Viesu nams piedāvā 12 plašus un labiekārtotus divvietīgus numurus ar vēju noskaņu un motīvu. Tie aicina Jūs atpūsties no pilsētas kņadas, baudīt nesteidzīgu mieru, kā arī relaksēties īpašajā numurā ar burbuļvannu. Rīkojiet semināru ar kolēģiem, kāzas vai jauku pasākumu ar ģimeni un draugiem līdz 50 viesiem! Jūsu labsajūtai piedāvājam pirts kompleksu ar saunu, turku pirti un āra SPA burbuļvannu!

Ļaujies atpūtai!

Par pārējo mēs parūpēsimies.

Kartē