FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vecmeitu un vecpuišu ballītes Saulkrastos

EASYsup.lv / Bušas / Velomuzejs
EASYsup.lv / Bušas / Velomuzejs

Pakalpojuma apraksts

Vecmeitu un vecpuišu ballītes Saulkrastos

EASYsup.lv

EASYsup.lv

Jūsu pirmskāzu pasākumu – vecpuišu vai vecmeitu ballīti – vēl neaizmirstamāku padarīs kopīgs izbrauciens ar SUP dēli pa jūru, upi vai ezeru. Šis, ik vienam pieejamais aktīvās atpūtas veids, ir brīnišķīga iespēja saliedēt draugus un paziņas, baudīt piedzīvojumus un izklaidēties brīvā dabā. Gan skaisti, gan kuriozi mirkļi noteikti neizpaliks!

EASYsup.lv piedāvā SUP dēļu nomu pasākumiem, SUP dēļu piegādi pasākuma norises vietā, instruktorus, SUP fitnesa pasniedzējus un pasākuma foto tieši notikuma vietā (uz ūdens).

SUP dēļu izmantošana ir vienlīdz vienkārša puišiem un meitenēm. SUPotāju vecuma ierobežojumi ir ļoti demokrātiski – sākot no 5 g.v. līdz pat 80+ g.v. EASYsup.lv draudzīgie instruktori palīdzēs apgūt nepieciešamās iemaņas ik vienam SUPot gribētājam. Topošo vīru vai sievu pasākumos EASYsup.lv komanda vienmēr parūpēsies par “iesildošajiem” vingrinājumiem un parsteigumiem ūdenī!

Kontakti pasākumu rezervēšanai:
T. +371 29407374
easysuplv@gmail.com
www.facebook.com/easysup.lv

Aktīvās atpūtas parks Bušas

AKTĪVĀS ATPŪTAS PEINTBOLA PARKS UN KEMPINGS "BUŠAS"

Jūsu draugam tuvojas kāzas un jāplāno interesanta vecpuišu ballīte? Boulings un galda spēles ar alkohola lietošanu šoreiz nederēs un jātaisa tāda ballīte, lai topošais vīrs to atcerētos ar prieku? Tad aktīva atpūta – peintbols vecpuišu ballītē – būs tieši laikā Jūsu dienas plānā!

Kārtīgam vecpuišu ballītes dienas plānam nepieciešamas arī aktivitātes, kas padarīs ballīti saturīgāku, interesantāku un palīdzēs atvērties kautrīgākajiem dalībniekiem. Peintbols ir komandas spēle, kur izspēlēsim misijas un noteikti liksim vecpuisim mazliet pasvīst!  Peintbola spēle vecpuišu ballītē nav topošā vīra nostādīšana mērķa vietā un dalībnieku apšaude; tie ir dažu neveiksmīgu peintbola parku neveiksmes stāsti, kas "palaisti" sabiedrībā. Vecpuišu ballītē mēs sākam ar "vainīgā" ietērpšanu kāda no mūsu kostīmiem un iepazīstināšanu ar drošības noteikumiem. Pēc drošības noteikumiem mēs sākam peintbola spēli ar iesildošām spēlēm un viegliem uzdevumiem, pēc kuriem sarežģītības latiņa tiek pacelta augstāk. Spēļu gaitā mēs noteikti liekam topošajam vīram izpildīt vieglākus uzdevumus, kur iesaistās visi spēlētāji. Uzdevumi parasti saistīti ar un ilgst attiecīgi topošā vīra spējām precīzi trāpīt, ātri skriet un citām iemaņām  Uzdevumi ir interesanti un paliekoši atmiņā  Jūs varat ar mums sazināties un mēs Jums izstāstīsim dienas plāna programmu.

Peintbols topošajai sievai. Pie mums peintbolu spēlē arī dāmas. Daudz klientu ir labi informēti par mūsu vecmeitu peintbola programmu, kas ir interesanta un adrenalīna pilna piedzīvojumu deva visam mūžam. Topošajai līgavai un līgavu māsām noteikti nevajag satraukties par zilumiem un citām traumām, tam visam ir preventīvi pasākumi, lai no tā izvairītos. 

Pēc aktīvas peintbola spēles mēs piedāvājam relaksēties mūsu kempingā ar guļvietām līdz 20 personām. Ir lielākas un mazākas naktsmītnes. Visās naktsmītnēs ir pieejamas mūsdienīgas komunikācijas Jūsu ērtībai. Pieejama arī slapjā pirts un lieliska lielā baļļa ar ietilpību līdz 10 personām. Izmaksas par naktsmītni ir atkarīgas no nakšņotāju skaita un vēlmēm. 

Peintbola parks un kempings "Bušas" atgādina visiem pasākuma plānotājiem, ka vasara nav aiz kalniem un pieprasītākās nedēļu dienas ir brīvdienas. Tieši tāpēc vecpuišu un vecmeitu ballītes ir jāplāno savlaicīgi. Saulkrasti sezonas laika ir pārpildīti ar atpūtniekiem un ballētājiem.

Ieskaties mūsu video:
https://youtu.be/qEIWTPvM4B4
https://youtu.be/KFfPmQILwdE

Kontakti:
www.busas.lv  
info@busas.lv
26785909 - Andris   26441386  - Anda
www.facebook.com/peintbols 
 

Saulkrastu velonoma


SAULKRASTU VELOSIPĒDU NOMA 

Nesteidzīgiem izbraucieniem pieejami 20 eleganti, balti pilsētas velosipēdi, kas aprīkoti ar groziņiem un pieejami dažādos izmēros.
Iespējama velosipēdu piegāde klientam un/vai saņemšana no klienta Saulkrastu pilsētas teritorijā.
Sīkāka informācija mūsu mājas lapā.

Kontakti:
Rīgas iela 44A, Saulkrasti (“Saulkrastu velosipēdu muzeja” teritorijā)
Darba laiks: 10:00-18:00 (no aprīļa līdz septembrim)
Tālrunis: 28883160
E-pasts: info@velomuseum.lv
www.velomuseum.lv

Jautā e-pastā!

captcha