FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

SexyStyle

ekskursija vecmeitu ballītēm
Kr. Barona iela 33a (pretī Barona centram), Rīga, LV-1011
+371 67892280 , +371 22832709 Mājas lapa / Twitter / Facebook / Instagram
Kr. Barona iela 33a (pretī Barona centram), Rīga, LV-1011

+371 67892280

+371 22832709

Pakalpojuma apraksts

SexyStyle

Draudzīgām ballītēm vai vienkārši zinātkārām, vienā ritmā pukstošām sirdīm – SexyStyle piedāvā iespēju iepazīt cilvēka iztēles un saldkaisles pasauli. Mūsu veikala konsultanti pastāstīts par seksa rotaļlietām, to vēsturi un pielietojumu, kā arī dažādiem aksesuāriem, kas paredzēti intimitātes uzlabošanai un jutekliskiem priekiem. Tā ir lieliska iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, kurus nesanāk uzdot ikdienā!

SexyStyle piedāvā dažādas pasākuma norises iespējas:

 •  individuālā ekskursija;
 •  ekskursija grupai;
 •  izbraukuma ekskursija grupai.
   

Individuālās ekskursijas piedāvājam 1-2 cilvēkiem. Individuālās ekskursijas, kā arī grupām līdz 15 cilvēkiem ekskursijas norisinās ērti iekārtotā telpā, kur var netraucēti un visaptveroši iepazīties ar veikalā piedāvāto preču izlasi. Tikšanās noslēgumā ir iespēja doties uz veikalu un iegādāties tīkamākās preces ar 10% atlaidi.

Lielākām grupām ekskursijas norisinās veikala telpās, kur divos stāvos ir izvietota SexyStyle preču klāstā pieejamā produkcija.

Izbraukumos SexyStyle konsultanti dodas ar īpašu rotaļlietu un aksesuāru izlasi, līdz ar to interesentiem būs iespēja aplūkot daudzas no veikalā piedāvātajām precēm. Piesakies, un jau drīzumā vienosimies par ērtāko laiku Tavam pasākumam! Izbraukuma pasākumi var norisināties gan Rīgā, gan jebkurā citā Latvijas pilsētā.

Ekskursijas cenas SexyStyle telpās:

 • individuālā ekskursija: €30
 • līdz 10 cilvēkiem (ieskaitot): €50
 • līdz 15 cilvēkiem (ieskaitot): €75
 • virs 15 cilvēkiem: €100
   

Ekskursijas cenas izbraukuma pasākumos EUR 300.

​Ekskursijas ilgums: 1,5 - 2 st.
Dalībnieku vecums: 18+

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha