FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Art'e Studio

Art'e Studio

pirmskāzu ballīšu organizēšana un rīkošana
Mārupes iela 5, Rīga, LV-1002
+371 67613117
+371 29484421
info@artestudio.lv
Vienalga, vai vēlies sarūpēt nebijušu pārsteigumu savai draudzenei vecmeitu ballītē, nosvinēt 30 gadu jubileju, vai arī jebkuru citu dzimšanas vai vārda dienu, vai pat nozīmīgu pasākumu kopā ar darba kolēģiem, ieskaties fotostudijas un skaistumkopšanas salona „Art’e Studio” piedāvājumā! Tie būs svētki, kurus atcerēsies uz mūžu. Patiešām! Iespējamie iemesli ballītei: vecmeitu ballīte, dzimšanas vai vārda diena, ballītes darba kolēģu vidū un vēl, vēl, vēl... 

Katram svinību iemeslam var pielāgot svinību gaitu.
Ballītes ilgums: 3 līdz 4 stundas.
Cena: sākot no 200.00 EUR (par 10 cilvēku grupu).
Lai jautrība sistu augstāku vilni, ikviens balles viesis droši var ņemt līdzi uzkodas un dzērienus.
 
KĀ PARASTI NOTIEK BALLĪTES?

Pārsteigums galvenajai vakara vaininiecei – gaviļniecei – ir jau pati ierašanās uz salonu. Atkarībā no tā, kāda ir sievietes gaume, uz salonu viņu var nogādāt motocikls ar vīrišķīgu šoferi pie stūres, kabriolets, limuzīns vai jebkas cits, ko tikai sirds kāro. Tev kā ballītes pasūtītājai atliek tikai izvēlēties, kādā transportā nogādāt vakara svarīgāko personu un pateikt, cikos un kur pēc viņas jāierodas.

Kad gaviļniece ir jau salona „Art’e Studio” mājīgajās telpās, sākas lielie pucēšanās darbi. Profesionāla friziere un vizāžiste veido matus un grimu, gaviļniece dzer šampanieti un ēd kārumus, pilnībā baudot savu īpašo dienu.

Nākamais pārsteigums – fotosesija „Art’e Studio” fotostudijā. Vispirms gaviļniece fotografējas viena (ja vēlas, fotogrāfijas var tapt arī pavisam pikantas un koķetas, viss atkarīgs no pašas modeles). Fotosesijas noslēgumā ierodas pārējās draudzenes (vai draugi un darba kolēģi, ja tiek svinēta kāda dzimšanas diena) un pievienojas fotosesijai. Top skaistas un atraktīvas bildes. Ja meitenes vēlas, var izmantot drēbju skapi un iejusties dažnedažādās lomās, izskatos un pat uzvedības manierēs.

Pēc fotosesijas uz ballīti var uzaicināt īpašos viesus – Vinniju Pūku, kurš kopīgi iet rotaļās, hennas zīmētāju, kura izrotās jūsu ķermeni ar hennas zīmējumiem, šarmantu un seksīgu striptīza dejotāju, kurš pārsteidz gaviļnieci ar pikantu deju, seksa un attiecību guru Ritu Lasmani, kura novada semināru par seksu un pikantērijām vai profesionālu striptīza dejotāju, kura Jums parādīs un iemācīs dažus striptīza dejas elementus.

Uz balli kā pārsteigumu var sarūpēt arī sabiedrībā zināmus mūziķus, kas nodzied vai nospēlē kādu serenādi vai citu gaviļnieces iemīļotu melodiju.
 
KO SAŅEMSI PĒC BALLĪTES?

Jautras un mīļas, piedzīvojumiem un emocijām bagātas atmiņas no kāda sev svarīga dzīves notikuma. Labākās fotogrāfijas tiks apstrādātas un izdrukātas, pārējās bildes saņemsi diskā. Tās gan saņemsi pēc divām nedēļām, jo fotogrāfs visas fotogrāfijas profesionāli apstrādā.
Kartē