FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

iDoPictur.es

video un bildes mīlētājiem
Rīga, visa Latvija

+371 28290341

Pakalpojuma apraksts: iDoPictur.es

Čau, mans vārds ir Toms Rubīns. Es esmu kāzu un pasākumu videogrāfs no Rīgas.

Jau kopš bērnības man vienmēr ir paticis pieredzēt divu iemīlējušos cilvēku savienību laulībā, jo to vienmēr esmu atcerējies kā ar pozitīvām emocijām pārpildītus svētkus. Tieši tāpēc es priecājos un jūtos pagodināts par iespēju veidot savu karjeru, iemūžinot īstas laimes pilnos mirkļus kopā ar Jums!

Mans mērķis ir radīt emocionālus un aizkustinošus videoklipus un bildes, iedvesmojoties no Jūsu pasākuma motīviem un kopējām sajūtām. Es priecājos, kad man izdodas notvert neparedzētus mirkļus, kuros vējš ir nedaudz uzcēlis gaisā jūsu matus, kad smejoties jums ir manāms sārtums vaigos un kad Jūs vienkārši spējat lieliski pavadīt laiku kopā ar mani.

Man patīk piedzīvot līdz šim neredzētas vietas. Man patīk iepazīt jaunus cilvēkus. Man patīk pieredzēt īstu mīlestību un iespēju to iemūžināt skaistā filmā.

Esmu draudzīgs un pretimnākošs. Izstāstiet man savas vēlmes un es jums pastāstīšu par iespējām tās īstenot! Atsūtiet man epastu, parunāsim!

Vairāk informācijas lasiet manā mājaslapā.

Video

Kaspars un Anita
Armands un Jana
Vjačeslavs un Kristina
Ronalds un Rasa
Salvis un Klinta

Jautā mums!

captcha
Rīga, visa Latvija

+371 28290341