FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DJ Edgars Bercis

profesionāls kāzu dīdžejs, skaņas un gaismas tehnikas īre
Latvija, Lietuva, Igaunija
+371 2881****Parādīt Facebook
Latvija, Lietuva, Igaunija

+371 2881****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

DJ Edgars Bercis

Mūzika bez vārdiem atraisa prieku, mīlestību, smieklus, skaistumu. Labas kāzās ir tādas, kurās mūzika sniedz pozitīvas, patīkamas emocijas, visi viesi izdejojas un izlēkājas. Ar šādu moto veidoju sadarbību ar līgavu un līgavaini, vedējiem un kāzu viesiem.

Jūsu nozīmīgākās dziesmas, garšīga fona mūzika, enerģiski ballīšu hīti, vecās, labās dziesmas – pielāgojos un cenšos sajust katru publiku, lai radītu vajadzīgo atmosfēru, jo katras kāzas ir īpašas.

Profesionāls DJ ar 10 gadu pieredzi kāzu, privāto un korporatīvo pasākumu muzikālajā noformējumā.

Nodrošinu arī visu vajadzīgo tehnisko aprīkojumu kāzām. Skaņas sistēmas, mikrofonus, apgaismojumu. Pirms katrām kāzām tiekos klātienē, lai izrunātu visas Jūsu vēlmes teicamai kāzu norisei un vienotos par izmaksām.

Regulāri sadarības partneri: Lemon gym, Business Garden Rīga, Sportland,  Siguldas novada pašvaldības iestādes, Latvijas Kamaniņu Federācija, Stockmann, ERA ESTHETIC u.c.

Sadarbība ar pasākumu aģentūrām: Komunikācijas aģentūra, EVENT MAFIA, HUG'O Event,  Aktīvā tūrisma centrs Eži.

Patstāvīgs DJ: Cuba Cafe.

2022. nospēlēti 104 pasākumi.

Jautā e-pastā!

captcha