FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DJ Edgars Bercis

profesionāls kāzu dīdžejs, skaņas un gaismas tehnikas īre
Latvija, Lietuva, Igaunija
+371 2881****Parādīt Facebook
Latvija, Lietuva, Igaunija

+371 2881****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

DJ Edgars Bercis

Mūzika bez vārdiem atraisa prieku, mīlestību, smieklus, skaistumu. Labas kāzās ir tādas kurās mūzika sniedz pozitīvas, patīkamas emocijas, visi viesi izdejojas un izlēkājas. Ar šādu moto veidoju sadarbību ar līgavu un līgavaini, vedējiem un kāzu viesiem.

Jūsu nozīmīgākās dziesmas, garšīga fona mūzika, enerģiski ballīšu hīti, vecās, labās dziesmas – pielāgojos un cenšos sajust katru publiku, lai radītu vajadzīgo atmosfēru, jo katras kāzas ir īpašas.

Profesionāls DJ ar 8 gadu pieredzi kāzu, privāto un korporatīvo pasākumu muzikālajā noformējumā.

Nodrošinu arī visu vajadzīgo tehnisko aprīkojumu kāzām. Skaņas sistēmas, mikrofonus, apgaismojumu. Pirms katrām kāzām tiekos klātienē, lai izrunātu visas Jūsu vēlmes teicamai kāzu norisei un vienotos par izmaksām.

Regulārs DJ: Cuba Cafe, Coco Loco, Omas briljants, Lake House Resto, Andalūzijas Suns

Korporatīvo pasākumu pieredze:  Moller auto, Inchape motors, Narvesen, Maxima Latvija, Olympic Casino, Venipack, Akropole Rīga, Mediju nams, Unicredit u.c.

Pastāvīgā sadarbība ar: Tirdzniecības parks "Alfa", Sportland, Latvijas basketbola aģentūra, Siguldas novada pašvaldība, Skeletona un bobsleja federācija.

Jautā e-pastā!

captcha