FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DJ Gustavito & Toms Ābelis (oboja)

baznīca, viesu nams vai stadions - šim duetam ir ko piedāvāt!
Pasaule

+371 26362226

+371 29183395

Pakalpojuma apraksts: DJ Gustavito & Toms Ābelis (oboja)

DJ Gustavito & Toms Ābelis (oboja), ir samērā jauns projekts, kas aizsācies ārpus Latvijas. Mūziķi īsā laikā guvuši pozitīvas atsauksmes ne tikai no Eiropas, bet arī Āzijas klausītājiem. 2018.gada sākumā duets iesildīja UB40 grupu Formula 1 trases stadionā  Bahreinā (Bahrain International Circuit).
 
Oboja ir ļoti līdzīgs instruments soprāna saksofonam, bet tas ir klasiskāks ar daudz melodiskāku skaņu. Oboja ir atzīta par vienu no sarežģītāk spēlējamiem instrumentiem, iespējams, tas ir viens no iemesliem kāpēc Latvijā nav daudz obojistu, kas piedāvātu savus pakalpojumus plašākai publikai. Obojas skaņas Jūsu kāzu ceremoniju padarīs īpašu, unikālu un papildinās īpašās dienas emocijas. DJ mūziku apvienojumā ar obojas spēli pēcceremonijas pasākumos novērtēs dažāda vecuma un mūzikas gaumes klausītāji – mūziķi veiksmīgi apvienojuši klubos dzirdamo mūziku ar klasiskās mūzikas akcentiem. Dueta profesionalitāte nodrošina arī iespēju mūziķiem uzstāties ar Jūsu izvēlētām dziesmām, iepriekš par to vienojoties.
 
Speciāls piedāvājums kāzām: MŪZIKA VISAS DIENAS GARUMĀ:

  • Mūzika ceremonijas laikā (baznīcā, dzimtsarakstu nodaļā, brīvā dabā vai viesu namā; mūziku nodrošina obojas spēle ar fona mūziku (klasiskā vai popmūzika pēc Jūsu izvēles; apmēram 30 min.)
  • Fona mūzika (sagaidot viesus viesu namā vai restorānā; mūziku nodrošina oboja; apmēram 1 stunda)
  • Fona mūzika (mielasta laikā; mūziku nodrošina DJ no sagatavota playlista)
  • Vakara ballītes mūzika (DJ ar obojas piedalīšanos līdz piecu stundu garumam ar ārzemju un latviešu mūziku)
  • Obojas spēle atsevišķās kāzu dienas epizodēs, piemēram, mičošanas laikā (vienoties iepriekš).
     

Cena – 1000 Eur. Katra nākamā stunda 100 EUR.

Cenā iekļauta aparatūra, kas nodrošina mūziku līdz 200 cilvēku plašai auditorijai. Iespējams nodrošināt arī aparatūru brīvā dabā (bez elektrības pieejamības).
 
Par citiem piedāvājumiem atbilstoši Jūsu vēlmēm, lūdzu, sazināties personiski.

DJ Gustavito ir viens no populārākajiem, pieredzējušākajiem un atraktīvākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš izcili jūt publiku, jo ir guvis plašu pieredzi arī kā dažādu pasākumu vadītājs. Viņš ir vadījis vairākus šovus un bijis DJ radiostacijās (Capital FM, European Hit Radio) un televīzijā (TV24). Gandrīz 20 gadus darbojoties šai jomā DJ Gustavito strādājis ar dažādiem mūzikas stiliem – RnB, HipHop, House, Club, Electro, Twerk, Trap, Dubstep, kā arī citiem. Kopš 2002.gada viņš Latvijā bija zināms kā kluba Nautilus dīdžejs, bet kopš 2006.gada līdz šim brīdim viņš ir vadošais dīdžejs klubā CoyoteFly. Ar saviem koncertiem DJ Gustavito ir uzstājies daudzos pasākumos, klubos un festivālos ne tikai Latvijā, bet arī tādās valstīs kā ASV, Taizeme, Dubaija, Francija, Bahreina, Spānija, Malta, Lielbritānija, Vācija, Somija, Krievija, Baltkrievija un Baltijas valstis. DJ Gustavito ir arī biedrs šādās organizācijās –  The Mix Syndicate (International Association of DJs), Mele Emipire Night Out Show, Bumsquad DJz.
 
No pasaules līmeņa māksliniekiem DJ Gustavito ir iesildījis Xzibit, EVE, Onyx, Ja Rule, Skrillex, Fatman Scoop, Sak Noel, B.O.B, Lloyd, Red Foo, Timati, Barbara Tucker un daudzus citus.
 
Toms Ābelis obojas spēli apguvis gan Latvijā (Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā), gan ārzemēs. Sākotnēji darbojies vairākos orķestros, taču pēdējos gados mūzikas karjeru nostiprinājis kā solists. Latvijas klausītājiem mūziķis ir mazāk pazīstams, jo līdz šim lielākoties darbojies ārzemēs.
Sākotnēji mūziķis apguvis klasiskās mūzikas skaņdarbus, bet ar laiku sācis obojas spēli pielāgot arī citiem mūzikas žanriem, tostarp popmūzikai. Šī iezīme būtiski izceļ mūziķi starp citiem obojistiem, jo obojas instruments lielākoties tiek izmantots tikai klasiskās mūzikas atskaņošanai.
Obojists bieži uzstājas kāzu ceremonijās baznīcās, privātās viesībās un cita veida pasākumos. Toma spēju veidot kaverversijas un izjustas improvizācijas dažādām melodijām novērtē mūziķa augošais atbalstītāju loks.

Video

Gustavito & Toms Ābelis
Toms Ābelis kāzu mūzika
DJ Gustavito un Toms Ābelis Oboe

Jautā mums!

captcha
Pasaule

+371 26362226
+371 29183395