FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Arnolds Skangalis

kāzu DJ un tehniskais nodrošinājums
Rīga, visa Latvija
+371 23118454 Mājas lapa / Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 23118454

Pakalpojuma apraksts

Arnolds Skangalis

Esmu Arnolds Skangalis jeb DJ LB. Esmu jauns, talantīgs dīdžejs ar 10 gadu pieredzi! Savu pieredzi esmu krājis jau no 16 gadu vecuma. Tas nav tikai darbs, bet tā ir  aizraušanās un sirdslieta jau no pusaudža gadiem. Pateicoties cilvēku atsauksmēm un pozitīvajām uzslavām, tieku aicināts spēlēt visā Latvijā – kultūras pasākumos, kooperatīvos, klubos, kāzās, u.c. Tas man ir  devis pozitīvas emocijas, drosmi un pieredzi! Esmu gandarīts tikai tad – ja cilvēki ir apmierināti ar manu darbu un tā kvalitāti!

Spēlēju un pārvaldu visdažādākos mūzikas stilus – latviešu, angļu, krievu, gan 20. gs. 70. gadu, 80. gadu, 90. gadu mūziku, kā arī aktuālos deju hītus. Uzkrātā pieredze ļauj izprast cilvēku vēlmes un deju ritmus, tāpēc muzikālo materiālu pieskaņoju jebkurai publikai.

Pasākumos varu nodrošināt apskaņošanu un apgaismošanu no mazām banketu zālēm līdz pat brīvdabas pasākumiem. Kā arī vajadzības gadījumā, varu novadīt aktivitātes. Tehnisko risinājumu varu nodrošināt atbilstoši katra klienta vēlmēm un prasībām.

Jautā mums!

captcha