FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ivars Ikass

pasākumu un svinību dīdžejs
Visa Latvija
+371 2637****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Visa Latvija

+371 2637****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Ivars Ikass

Esmu DJ Ikass. Kopš bērnības dzīvoju skaņu un mūzikas pasaulē, jo man ir palaimējies piedzimt mūziķu ģimenē. Pirmo reizi kā DJ uz skatuves kāpu pirms vairāk nekā 20 gadiem. Pusaudža gados mūzika kļuva par manu sirdslietu un tas tā ir joprojām.

Kā DJ esmu guvis pieredzi spēlējot dažāda veida pasākumos (klubos, publiskos un privātos pasākumos), to skaitā, arī kāzās.

Repertuārs
Kāzu centrā ir jaunais pāris un kāzu viesu, tāpēc mūzikas gaumi nosakāt jūs!
Labi orientējos dažāda stila mūzikā un  spēju pielāgoties dažādām gaumēm un pasākumu formātiem. 
Repertuāru vēlams iepriekš izrunāt, bet tas nav obligāti. Balstos uz pārbaudītām mūzikas vērtībām un piemeklēju mūziku, sajūtot un uzklausot publiku.

Skaņu un gaismu tehnika
Katras kāzas ir atšķirīgas (telpa, vēlmes un iespējas), tāpēc arī skaņu un gaismas piemeklēju atbilstoši. Varu nodrošināt arī grupas apskaņošanu. 
Standarta komplektā ietilpst – universāla un kvalitatīva skaņa, gaismas deju grīdai un radio mikrofons. Spēlēju arī uz plašu atskaņotājiem.
Vairāk informācijas var atrast manā mājaslapā.

Pastāstiet man savas vēlmēs un es palīdzēšu radīt patīkamu un jautru sajūtu jūsu kāzās!

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā ikass.lv.

Jautājiet, ar prieku atbildēšu!

Ar cieņu, DJ Ikass

Atsauksmes

Dace un Andris:
Super DJ! Atsaucīgs un pielāgojas publikai! Ieteiks labākās variācijas telpu apgaismojumam! 

Ida un Kristaps:
Vēlamies pateikties, ka bijāt daļa no mūsu īpašās dienas. Dziesmu repertuārs liels, dažādām paaudzēm un gaumei. Izdejojās visi kāzu viesi. Viesu atsauksmes, lieliskas, teica, ka sen nav tā izdejojušies. Paldies arī par apgaismojumu! Noteikti iesakām izvēlēties DJ Ikass savam pasākumam. Noteikti drīz tiksimies atkal.

Kristaps:
DJ, kas gatavs uzlikt jūsu izvēlēto mūziku nebubinot, ka izjauks viņa playlistu. Perfekti spēja salaist kopā mūsu vēlmes ar savu izvēlēto. Ļoti pozitīvs un atsaucīgs arī cilvēciskā ziņā! Iesaku!!

Video

DJ Ikass. Atskats uz 2020. gadu
DJ IKASS. Atskats uz 2019.gadu

Jautā e-pastā!

captcha