FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DJ RICHY RICH

pasākumu dīdžejs
Baldone, visa Latvija
+371 29383620
rikardo2@inbox.lv

Sveiki!

Ja esi šeit, tātad meklē dīdžeju, kas varētu iekustināt Tavu ballīti. Uzreiz vēlos pieminēt, ka esmu dīdžejs, nevis arī pasākuma vadītājs, kā to diezgan daudzi uzskata. Ja dara savu darbu, tad dara kārtīgi!

Par mani

Uz skatuves darbojos apmēram 10 gadus.

Mūzikas liste

Vairāku gadu garumā esmu sakrājis ļoti lielu mūzikas klāstu, sākot no latviešu dziesmām, šlāgeriem un beidzot ar jaunāko mūzikas topu dziesmām. Strādājot ar potenciālo klientu, ņemu vērā klienta vēlmes un pielāgojos tām.

Tehniskais nodrošinājums

Man ir personīgā profesionālā aparatūra un gaismas. Esmu viens no retajiem dīdžejiem, kam patīk spēlēt mūziku no diskiem un USB, jo, manuprāt, dīdžejs ar datoru nerada profesionālu iespaidu. Pieejams ir arī projektors, kas var noderēt video vai bilžu demonstrēšanai.

Pieredze

Katru gadu mani aicina spēlēt pilsētas svētku sporta spēlēs, sacensību dienās, privātās ballītēs, izlaidumos, kāzās, diskotēkās, jubilejās, kā arī daudzos citos pasākumos.

Ja Tevi interesē mans piedāvājums, droši raksti, jo tāpat neko nezaudēsi. Domā, kāpēc Tev vajadzētu izvēlēties tieši mani par sava pasākuma dīdžeju? Man ir maziņš plusiņš - esmu profesionāls sportists, kurš bijis Londonas Olimpiādē un tagad gatavojas startēt arī Rio.