FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DJ Jānis Puķītis, Sound and Light

kāzu un svinību apskaņošana un apgaismošana
Rīga, visa Baltija
+371 2928****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Rīga, visa Baltija

+371 2928****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

DJ Jānis Puķītis, Sound and Light


Esat sākuši plānot savu dzīves lielo notikumu - kāzas?

Lieliski, varu Jums palīdzēt, jo neiztrūkstoša kāzu balles sastāvdaļa ir mūzika. Ja jau ir padomā kāda grupa vai ansamblis, ko vēlētos redzēt muzicējam Jūsu kāzās – ļoti labi! Tomēr jāatceras, ka mūziķiem uzstāties visu nakti bez pārtraukuma būs ļoti sarežģīti, tādēļ derētu jau laikus padomāt, kā aizpildīsiet pauzes un kā ballēsiet līdz rīta gaismai. Te palīgā nāks dīdžejs, kas ar atbilstošu mūziku palīdzēs uzturēt vakara jautrību.

Ņemot vērā, ka kāzās satiekas dažādu gadagājumu viesi un daži, iespējams, vēl nav pazīstami, atbilstoša mūzika var palīdzēt atraisīties ikvienam un iejusties Jūsu īpašā vakara atmosfērā.

Arī atbilstošs apgaismojums piešķir noskaņu šim pasākumam un ļauj akcentēt būtiskākos momentus, nodrošinot vizuālo efektu.

Ar kāzu un svinību apskaņošanu un apgaismošanu nodarbojos jau vairāk nekā 19 gadus un ir uzkrāta zināma pieredze. Visbiežāk kāzās atskaņoju populārus pasaules mūzikas hitus un darbus no latviešu estrādes Zelta fonda, kas patīk gan jauniešiem, gan arī pieredzējušākiem kāzu viesiem. Varu pielāgoties arī Jūsu kāzu balles tematiskajai noskaņai. Svarīgi pastāstīt DJ par savām iecerēm un vēlmēm, muzikālo gaumi, lai vakars būtu izdevies.

Neliels ieskats manos darbos un muzikālajā piedāvājumā aplūkojams šeit.

Atsauksmes

SIA JP SOUND & LIGHT radīja fantastisku audiovizuālo atmosfēru mūsu kāzu pasākumam. Pateicoties profesionālai gaismošanai, tika nodrošināta atbilstoša atmosfēra visa pasākuma garumā, kas pilnība aizstāja nepieciešamību pēc papildus dekorācijām, kā arī ar gaismām tika nodrošināts akcents uz vakara svarīgākajiem notikumiem. Mūzikas izvēlē DJ Jānis Puķītis trāpīja tieši desmitniekā, nodrošinot dejas visa vakara garumā. Mūzika bija ļoti dažāda, kas sastāvēja no vairākiem žanriem, bet pārejas starp tām bija gaumīgas un nemanāmas. Dziesmu listē tika iekļautas gan aktuālākie hīti, gan nemirstīgā klasika, tādējādi ļaujot visu vecuma viesiem nodoties dejās. Iesaku šo uzņēmumu kā savas nozares speciālistus un ļoti patīkamus cilvēkus. Vēlreiz paldies, Jāni, par Jūsu sniegumu, es joprojām esmu starā!
/Andris, kāzas 29.07.2017/

Sveiki! Jau kādu laiku gribēju jums aizrakstīt, bet gaidījām kāzu bildes. Gribēju jums pateikties, ka tik profesionāli un superīgi darbojāties mūsu kāzu dienā. Neskatoties uz negaidītajiem laikapstākļiem, jūs turpinājāt darbu un iekustinājāt publiku. Gribēju atvainoties, ka nebijām izdomājuši izejas situāciju sliktajiem laikapstākļiem, un nebija paredzēta vieta aparatūrai iekštelpās. Ar to visu, mēs novēlam jums veiksmi darbā turpmāk un vairs nekad nesaskarties ar tik negaidītiem pārsteigumiem, un esam ļoti pateicīgi, ka piekritāt izklaidēt mūsu publiku. Arī no viesu puses dzirdējām ļoti pozitīvas atsauksmes par jums. Paldies!
/Rozalīna, kāzas 12.08.2017/

Jautā e-pastā!

captcha