FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DJ Edgars Pļaviņš

DJ Edgars Pļaviņš

kāzu dīdžejs
Visa Latvija un ārpus tās
+371 29391008
edgarsplavins@inbox.lv
Mani sauc Edgars Pļaviņš, un kā dīdžejs es darbojos vairāk nekā 15 gadus.

Šajā laika periodā esmu spēlējis dažāda veida mūziku visdažādākajos pasākumos, gan privātās ballītēs (kāzās, dzimšanas dienās), gan uzņēmumu korporatīvajos pasākumos, sporta spēlēs un sacensībās. Ilgstoši nodrošinu savus pakalpojumus un sadarbojos ar tādiem uzņēmumiem un viesnīcām, kā piemēram, Hotel Jūrmala Spa, Baltic Beach hotel, Tallink, Bīriņu pils, Arko Real estate, Viva credit, Merkurita, Kaija, Strabag, Sintek UK, Laivu centrs, Elektrika un citiem.

Šajā laika periodā ir sakrājusies vērā ņemama pieredze, jo pasākumi pēc sava rakstura un formas ir bijuši ļoti dažādi un cilvēku vēlmes visplašākās. No pieklusinātas fona mūzikas līdz skaļākajiem pasaules hītiem…. ballītēs neaizmirstot par rock` N` roll, funk, disco, rnb, house mūziku. Katra vēlmēm un noskaņojumam – populārākā latviešu un krievu deju mūzika, kā arī šlāgeri.

Repertuārs ir ļoti plašs un apjomīgs, tādēļ klienta muzikālās vēlmes saskaņoju pirms pasākuma, nepieciešamības gadījumā veidojot īpašu klienta “play listi”.

Nodrošinu profesionālu skaņas un gaismas tehniku atkarībā no pasākuma apjoma. Pēc vajadzības – pilnā apjomā nodrošinu muzikantu apskaņošanu. Esmu sadarbojies un apskaņojis sekojošas muzikālās grupas, kā piemēram, D. Kalniņš ar grupu, Petersons band, M.Dukurs ar grupu, gr. Karakums, Eels of the 60s, Very Cool People, D.Pīrags, R.Meloni, K.Prauliņa un citiem.

Cenas ļoti elastīgas un pieejamas ikvienam!!!

Zvaniet un nāciet uz tikšanos! Jūsu dj Edgy! (Edgars Pļaviņš)

Facebook #DjEdgy