FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DJ Edgars Pļaviņš

kāzu dīdžejs
Visa Latvija un ārpus tās
+371 29391008
edgarsplavins@inbox.lv
Mani sauc Edgars Pļaviņš, un kā dīdžejs es darbojos jau kopš 1996. gada. Šajā laika periodā esmu spēlējis dažāda veida mūziku visdažādākajos pasākumos, tai skaitā uzņēmumu atklāšanas pasākumos, tematiskos noteikta formāta pasākumos (klubos), korporatīvajos pasākumos un, protams, kāzās.

Pa šo laiku  ir sakrājusies vērā ņemama pieredze, jo pasākumi pēc sava rakstura un formas ir bijuši ļoti dažādi.

Kāzās un korporatīvajos pasākumos mans mērķis nav spēlēt man vienīgajam tīkamu mūziku, vienādā ritmā, vienādā stilā, precīzi samiksējot pa bītiem, un tādējādi gūstot kādu sev vien zināmu baudījumu. Tai pat laikā nevar noliegt, ka ir pasākumi, kuros ir konkrēts uzstādījums par atskaņojamās mūzikas formātu.

Tomēr kāzās un korporatīvajos pasākumos svarīgi ir tas, lai cilvēkiem mūzika, ko es spēlēju, būtu saistoša, pozitīvas atmiņas un emocijas raisoša. Tādēļ manis spēlētā mūzika kāzās un korporatīvajos pasākumos ir atkarīga no cilvēkiem, kuri ir sapulcējušies, no to tautības un vecuma, reģiona, kurā viņi dzīvo, un vēlmēm, ko ir izteikuši pasākuma laikā, vai vislabāk jau iepriekš, gatavojoties pasākumam. Šai sakarā manā rīcībā ir visdažādākā mūzika – dažādu tautu šlāgeri, popmūzika un atsevišķu stilu kluba mūzika.

Tā kā dīdžejošana ir mana aizraušanās un sirdslieta, tad manā īpašumā ir visjaunākā dīdžejtehnika, kuru es izmantoju spēlējot pasākumos, – Pioneer CDJ 2000 un Pioneer DJM 900 nexus. Skaņas un gaismas tehnika pēc vajadzības.

Tai pat laikā esmu aizrāvies ar skaņotāja pienākumiem pasākumos. Tādēļ manā īpašumā un rīcībā ir dažādas jaudas skaņas un gaismu tehnika, kas var tikt izmantota dažāda lieluma pasākumu apskaņošanai, tai skaitā muzikantu vajadzību nodrošināšanai un pasākuma telpu izgaismojumam.

Pakalpojumus nodrošinu visā Latvijā, kā arī ārpus tās.