FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DJ Ivo

kāzu dīdžejs
Visa Latvija
+371 29221426
mix-master@inbox.lv

Dīdžejs ar divdesmit piecu gadu stāžu uz skatuves, vairāku simtu pasākumu bagāžu, no kuriem liela daļa – kāzas, daudzu gadu pieredzi Eiropas Hitu Radio piedāvā profesionālus DJ pakalpojumus jaunajiem pāriem.

Piedāvāju jūsu svētkiem pēc abpusēja saskaņojuma visdažādākos mūzikas virzienus, kurus labi pārzinu: latviešu, ārzemju, krievu jaunos un vecos hītus, kā arī elektronisko deju mūziku. 

Sadarbošos ar jūsu izvēlētiem vakara vadītājiem, sagatavošu materiālus atrakcijām, nodrošinu vadītājus ar bezvadu mikrofoniem.

Izmantoju vairākas augstas kvalitātes dažādu izmēru skaņu/gaismu un specefektu iekārtu komplektācijas, ar kurām iespējams aprīkot telpas, sākot no mazām banketu zālēm līdz estrādēm, līdz ar to jebkuram pasākumam varu piedāvāt vairākus tehniskā risinājuma variantus atbilstoši jūsu prasībām. Tāpat man ir pieredze un nepieciešamības gadījumā nodrošināšu gan grupu, gan individuālu priekšnesumu solistu, vai muzikantu apskaņošanu jūsu pasākumā. Pasākumu varu nodrošināt arī ar projektoru video un foto demonstrēšanai, kā arī karaokei.

Elastīgas un pieņemamas cenas: atkarībā no pasākuma lieluma, atrašanās vietas un ilguma.