FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DJ Jānis Fabriks

kāzu dīdžejs
Rīga, visa Latvija
+371 26536667 Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 26536667

Pakalpojuma apraksts

DJ Jānis Fabriks

Esiet sveicināti!

Mani sauc Jānis Fabriks un kā Dj darbojos vairāk nekā 15 gadus. Šajā laikā esmu spēlējis uz vienas skatuves ar tādiem pazīstamiem mūziķiem un grupām kā Labvēlīgais tips, Musiqq, Roberts Lejasmeijers u.c., kā arī uzstājies dažāda veida pasākumos un klubos (Sapņi un kokteiļi, Bibliotēka Nr1, Baltic Beach hotel, Tallink u.c.) un, protams, KĀZĀS!

Tieši pozitīvās atsauksmes no kāzu viesiem, kurās esmu spēlējis, pamudināja savus pakalpojumus piedāvāt ar Precos.lv starpniecību.

No gaumīgas fona mūzikas līdz populārākajiem ballīšu hītiem.... Repertuārs plašs, bet katras kāzas ir īpašas, tāpēc muzikālās vēlmes cenšos saskaņot jau pirms kāzām tā, lai tās maksimāli pietuvinātu no manis gaidītajam.

Profesionāla skaņu un gaismu aparatūra pieejama jūsu vajadzībām, palīdzēšu ar labāko izvēli. Cenas noteikti vienas no labākajām Latvijā. Dj uzstāšanās kāzās (aptuveni 50 viesiem) 180-250 eur (cenā iekļauts  standarta skaņas un gaismu tehnikas komplekts)

Ar prieku atbildēšu uz jūsu jautājumiem! Zvaniet vai rakstiet!

Ar cieņu,
Jānis

***

Daži vārdi pēc padarītā:

Līga un Vilnis:

"Kāzas nosvinējām 2014. gada pavasarī un, tā kā iepriekš nebija nācies saskarties ar Dj sniegtajiem pakalpojumiem, tad atbilstoša DJ atrašana mums bija jauns izaicinājums. Paļāvāmies uz intuīciju un pirmo iespaidu tikšanās laikā pirms kāzām, un mums paveicās! DJ Fabriks savu darbu izpildīja par visiem desmit un pat vēl labāk, bija ļoti atsaucīgs, uzklausīja visas mūsu vēlmes, ko pēc tam arī realizēja kāzu vakarā. Papildus novadīja atrakciju viesiem, kas visiem ļoti patika. DJ Jāni Fabriku varam raksturot kā ļoti pozitīvu, atsaucīgu, sirsnīgu un atjautīgu cilvēku, tāpēc iesakām arī pārējiem pāriem, kas ir DJ meklējumos, satikties, izrunāt savas vēlmes un tad jau lēmums par pareizo izvēli atnāks pats. Lai veicas!"

Agnese: 

DJ Jānis Fabriks:

  • uzreiz atsaucās uz manu interesi pēc DJ (atbildēja uz e-pastu);
  • solītajā laikā iesniedza solīto rēķinu (detalizētu aprakstu - kas? cik?);
  • maksa par darbu noteikti atbilda paveiktajam darbam (t.sk.tehnika);
  • Jānis bija pareizi uztvēris manu visai haotisko pieprasījumu un rūpīgi atskaņoja lūgto, variējot ar līdzīga rakstura dziesmām (biju sajūsmā par mūziku visu vakaru, ko apliecināja arī nemitīga  viesu dancošana);
  • Jānis lieliski sadarbojās ar vakara vadītāju un citiem viesiem, lieliski izjuta vakara programmu, noskaņu un nepieciešamo mūziku;
  • Jānis savā uzvedībā bija ļoti korekts, atturīgs un patīkams;
  • turpināja priecēt mūs ar mūziku ari pēc norunātā laika;
  • arī turpmāk ar prieku izmantotu Jāņa kā DJ pakalpojumus."
     

Ilze:

"Zināju, ka pavisam noteikti gribu DJ, nevis muzikantus, jo DJ spēs pielāgoties dažādajām viesu gaumēm, būs daudzveidīgāks. Apzvanīju kādus 12 DJ, visus, ko netā varēju sameklēt. Man iepatikās Jānis Fabriks, viņu arī uzaicinājām un nenožēlojām. :) Ņēma vērā visas vēlmes attiecībā uz ieteikto mūziku, spēlēja līdz 6:00 rītā, pie tam viņam bija arī aparatūra telpas izgaismošanai. Gaismiņas gaumīgas. Tāme bija 200 eur, ieskaitot visu: ceļu, aparatūru, darbu. Man patika, ka DJ atsūtīja tāmi uz e-pastu un tas, ka pirms kāzām varējām satikties, lai visu pārrunātu."

Kārlis un Antra: 

Mēs un visi viesi bijām sajūsmā par Jums un Jūsu darbu!!! Lieliski izjutāt vakara atmosfēru un viesus! Ļoti patika arī Jūsu iesaistīšanās un viesu izklaide ar spēlēm! Dēļ Jūsu atsaucības, atvērtības un sirds vienkāršības izjutām Jūs kā draugu un Jūs lieliski iederējāties mūsu kompānijā! Patika, ka Jums bija gaismas un apgaismojums, kas telpai piešķīra citu auru un izskatu! Bija patīkami un viegli ar Jums sadarboties kā arī sarunāties! Mēs Jums sakām LIELS PALDIES par lieliski padarīto darbu! 

Liene un Edgars:

Pirmais, kas mums asociējās ar mūsu kāzām un DJ - tik fantastiski laba publikas un notikumu jušana un attiecīgās mūzikas piemeklēšana, tas radīja tik organisku sajūtu ar visu pasākumu kopumā, viss bija tādā harmonijā - mūzikas izvēle, skaļums, gaismas....
Citiem ieteiktu 100% un pie pirmās tikšanās izrunāt visas detaļas, taču ar Jāni arī līdz pēdējam brīdim var visu sarunāt un risinājums noteikti būs!

Vairāk atsauksmju lasiet šeit.

 

Jautā mums!

captcha